Bára Hrdinová

Tápeš, děláš kotrmelce, nebo stojíš na místě a nevíš kudy dál. Tušíš, že by tvůj život šel líp, kdybys věděl/a kudy, nebo měl/a odvahu, energii. Máš chuť, ale potřebuješ se v tom vyznat, vytřídit, vyjít na cestu, podržet, všimnout si, zasmát se, odpočinout si, oslavovat.

Petra Antošová

Jsem koučka a průvodkyně. Většinu svého profesního života jsem zasvětila neziskovému sektoru: pracovala jsem jako manažerka a koordinátorka v oblasti rozvojové spolupráce, zejména vzdělávacích projektů.

Filip Žák

Věřím, že každý člověk je 100% originál, který si musí k úspěšnému a šťastnému životu najít svoji cestu. Jsem certifikovaný ICF a NLP kouč a pomocí vhodných technik pomáhat lidem objevit jejich silné stránky, zpracovávat strachy a s radostí se posouvat v životě dál. 

Lenka Šťastná

Jsem koučka s duší personalisty a potřebou neustále sebe i druhé posunovat směrem k jejich jedinečnosti a spokojenosti. Mám za sebou pedagogické vzdělání, vzdělání v oboru managementu, koučovací výcvik a 14 let praxe v korporátu se zkušeností jako specialista i manažer.

Alena Dokulilová

Jsem transformační koučka a psychoterapeutka. Podporuji klienty, aby žili život v souladu se svými hodnotami. Jdu s vámi v koučování a terapii po společné cestě a ptám se, co vás na té cestě drží a jaké je vaše proč, o kterém jste dosud neměli ani tušení.

Milena Pastirčáková

Jsem koučka s mezinárodní certifikací a s klienty se zaměřují na témata jako jsou: BLOKY V PODNIKANÍ, RAST FIRMY, PRÁCE V STRESOVÉM A TOXICKÉM PROSTŘEDÍ, PROKRASTINACE A PRIORITY.

Iva Filipi

Věřím, že nezáleží na tom, jaké karty jsme do života dostali, ale jak se s těmito kartami naučíme hrát. Právě proto mě hluboce naplňuje inspirovat a vést klienty k tomu, aby se v životě cítili lépe. Pomáhám tak klientům uvědomit si a odstraňovat jejich nezdravé postoje a návyky a hledat s nimi cestu, jak znovu nalézt svou osobní sílu a žít spokojenější život.

Jana Dragová

Pomáhám svým klientům určit směr a nalézt tak vlastní cestu. Věřím, že každý může žít šťastný a naplněný život dle svých představ.

Jiří Zuzánek

Pomáhám lidem nalézt vrozenou duševní pohodu tak, aby si všimli, že nic zvenku nemá dopad na to, kým jsou. Vedle toho se bavíme o principech tvorby, aby se snadněji mohli pustit tam, kam je srdce zve.

Klára Růčková

Věřím v obrovský potenciál každého z nás. Pojďme společně odkrýt ten Váš. Stojíte před velkou změnou, důležitým rozhodnutím nebo se Vám ztrácí cesta, po které jdete? Jsem tu pro Vás, připravena na společnou cestu za hledáním odpovědí a cesty k Vašim cílům. Vše potřebné máte již v sobě, mým úkolem je zajistit bezpečné a inspirující prostředí, ve kterém Vám to podstatné vypluje na mysl. Jsem certifikovaná koučka, a za chvíli i psycholožka. Kromě klasického koučování nabízím také koučování v přírodě a na horách.

Název