Jana Holečková

Můj skvělý učitel, který mě připravil na práci kouče, mi napsal kdysi toto hodnocení k mému koučování: „ Jani, u tebe si nej cením: … Vnitřní klid, pohoda, proaktivní a optimistický přístup…. Hloubavost a přemýšlivost, se kterými přistupuješ ke koučování…. Skromnost a pokora spojené s náročností vůči sobě samé.“ A moji kolegové-koučové k tomu doplnili: lidský přístup, nadhled, smysl pro detail, lehkost v komunikaci, pocit klidu, pochopení, přijetí ….

Snad je lepší říct, jak mě vidí druzí. A já věřím, že vidí dobře.

Něco o mně

Někdy nám život dává do cesty překážky, které nám pomáhají stát se silnějšími, odolnějšími, zároveň však i vnímavějšími vůči sobě i svému okolí. Překážky (bloky), díky jejichž překonání se posuneme mílovými kroky vpřed. Každý dostáváme naloženo tak, abychom byli schopni své životní výzvy zdolat, jakkoli nám mohou v danou chvíli připadat nepřekonatelné. Je ale fajn mít při tomto procesu po ruce svého průvodce, který pomůže znovuobjevit skryté schopnosti, potenciál, či cestu, po které se vydat.

Osobně si v životě nevolím ty jednodušší a pohodlnější cesty a nezpochybňuji zvolené cesty druhých. Tak jako nikdo nejde po mé cestě v mých botách a nemůže takovou procházku životem nikdy hodnotit, tak ani já neposuzuji druhé a raději je podporuji v jejich vlastní cestě.

Koučování jsem se začala věnovat dávno dávno předtím, než jsem ho oficiálně odstudovala a než jsem měla potuchy, co koučink mimo sport znamená. Moje letitá kamarádka mi před více jak čtvrt stoletím říkala: „ty jsi fakt hrozná :), ty na jakýkoli příšerný situaci či lidech hledáš pokaždý to lepší!“.  (PS: Kači, díky za ta slova, hodí se kdykoli).

Tenkrát jsem pro svoji kamarádku dělala maximum, trávila s ní hodiny tak trochu jinými rozhovory, vedla ji k jiným pohledům na věc, pomáhala jí udržet se v situaci, kdy se jí doslova i fyzicky podlamovaly nohy. Základní kámen pro to, co dělám dnes, byl tímto nejspíš položen. Stavím nejen na něm, ale i na vrozené schopnosti naslouchat a silné intuici.

Pokud si to situace či klient žádá, pracuji i s hypnotickými stavy, kdy se snáz dostaneme  k našemu nevědomí a rychleji můžeme některé situace posunout.

A pokud něco drhne i na úrovni fyzického těla, tak se mrkneme i na výživu, která naši mysl významně ovlivňuje, stejně jako i lidé a prostředí, v němž se nalézáme.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat jedno sezení 60 min.

2200 Objednat sezení

Objednat balíček 6 sezení

12000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

  • Nadnárodní i české soukromé společnosti
  • Obchod, marketing, reklama, PR, call-centra
  • Školení, řízení firmy, týmu
  • A při tom všem praxe 18 let svobodné matky na full time
  • Institut hypnózy – studium hypnoterapie (2017-19)
  • NeuroLeadership Group – certifikované studium Brain-Based Coach (2015)
  • Dexter Academy – certifikované studium Poradce pro výživu (2012)

Zjistěte co vás brzdí

Tento test, také by se dalo říci „kvíz vlastního života“, vám pomůže poodhalit oblasti, které nežijete úplně podle svého. Nečekejte, že ve výsledcích dostanete přesný návod, jak z toho ven.

Nejsilnějším momentem tohoto testu je jeho vyplňování. Dovolte si věnovat sami sobě 10 minut. Zamyslete se nad každým řádkem a body si přidělujte s maximální sebeupřímností.

Jde o to si začít vědomě přiznávat, kde vám to skřípe. Přestat si nalhávat. Přijmout fakt, že to nemám ideální. Jestli s tím budete chtít něco dělat, je na vás…