Náš příběh

Jsem vědomým koučem od roku 2014, kdy jsem si uvědomil, že koučovací postupy už nějaký pátek používám. Koučink si našel mě, ne já jeho, za což jsem mu neskonale vděčný… Od té chvíle je mým posláním.

V roce 2019 jsem poznal Natálii, která se krátce poté stala mou klientkou. Koučink jí natolik proměnil život, že se její zpětná vazba stala vlastně zpovědí. Stali jsme se přáteli, díky čemuž jsem poznal Káju – jejího životního partnera. Karol je naším IT guruem a symbioticky doplnil náš tým. Navíc se stal také mým klientem.

Každý z nás je nevyvratitelně přesvědčen o užitečnosti koučinku pro život ve všech jeho oblastech, a tak jsme začali přemýšlet…

Jak to sdělit co možná největšímu počtu lidí? A jak zařídit, aby tomu uvěřili? Odpovědi na tyto dvě otázky nastartovaly projekt „KOUČ NA DRÁTĚ“, a my vás tu u nás srdečně vítáme. Dovolte si prosím naší službu vyzkoušet.

Martin Kunt, zakladatel

Kdo jsme?

Martin Kunt

Otec myšlenky Kouč na drátě, kterého si koučink prostě našel. Bývalý projektant telekomunikačních sítí, obchodník, ředitel, markeťák. V současnosti celým srdcem kouč, vědomý chlap a děda s mládím v srdci.

Natálie Richterová

Mileniálka, která si díky koučinku uvědomila, že je multipotenciální člověk. Jejím cílem se stalo souvislé získávání zkušeností a znalostí nejen v pracovním životě. Umí být kreativní i strukturovaná, a těší se na každou novou výzvu. KOUČ NA DRÁTĚ se stal její srdeční záležitostí.

Karol Proschinger

Vášnivý fanoušek analytického myšlení. Profesí IT DevOps manažer, v projektu využívá svého talentu pro detaily, které nejsou zřejmé na první pohled. Koučink absolvoval se zvědavostí a přesvědčilo ho, že Kouč Ti pomůže, i když si myslíš, že žádnou pomoc nepotřebuješ.

Jaká je naše vize, a co naše hodnoty?

Jsme inspirací a zároveň důvěryhodným místem pro všechny, kdo chtějí svůj život aktivně tvořit ke svému naplnění, a vybrat si na tuto cestu kouče, který jim sedne.

Inspirace

Jsme jeden pro druhého inspirací. Místo nucení nebo tlaku preferujeme inspiraci a svobodnou volbu. Stejně tak vyhledáváme inspiraci všude kolem sebe.

Důvěra

Důvěra je pro nás zásadní. Plně na sebe spoléháme a konáme vše tak, abychom si důvěru zasloužili. Jsme upřímní a otevření. Víme, že důvěru lze pouze získat, nikoliv si jí vynutit planými sliby. Zároveň důvěřujeme svým schopnostem žít svůj život podle svého.

Autenticita

Snažíme se být tím, čím jsme. Přijímat se s dobrými i špatnými stránkami své osobnosti. Podobně přistupujeme ke každému ve svém okolí – přijímáme člověka takového, jaký je. Nesoudíme! Vše, co hlásáme, navrhujeme, říkáme či píšeme, vychází z našich zkušeností, znalostí a schopností.

Akce

Jakákoliv myšlenka, nápad, uvědomění nebo přání zůstává bez života, pokud ji nepřevedete do akce. Líbí se nám věci posouvat kupředu, což bez akce nejde.

Cítíte, že potřebujete změnu?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč nebo nejprve zjistěte co vás brzdí.

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál. Pokud si nejste jisti, udělejte si nejdříve test, díky kterému si uvědomíte své „brzdy“.