My všichni milujeme koučink

Jako koučové pracujeme na podobných principech, založených na zjištění neurovědců. Každý jsme však jiný…a vy potřebujete, aby vám kouč „SEDNUL“. Vyzkoušejte si 5 z nás!

VYBRAT KOUČE

Koučové připraveni vám pomoci

Filip Žák

Věřím, že každý člověk je 100% originál, který si musí k úspěšnému a šťastnému životu najít svoji cestu. Jsem certifikovaný ICF a NLP kouč a pomocí vhodných technik pomáhat lidem objevit jejich silné stránky, zpracovávat strachy a s radostí se posouvat v životě dál. 

Lenka Šťastná

Jsem koučka s duší personalisty a potřebou neustále sebe i druhé posunovat směrem k jejich jedinečnosti a spokojenosti. Mám za sebou pedagogické vzdělání, vzdělání v oboru managementu, koučovací výcvik a 14 let praxe v korporátu se zkušeností jako specialista i manažer.

Alena Dokulilová

Jsem transformační koučka a psychoterapeutka. Podporuji klienty, aby žili život v souladu se svými hodnotami. Jdu s vámi v koučování a terapii po společné cestě a ptám se, co vás na té cestě drží a jaké je vaše proč, o kterém jste dosud neměli ani tušení.

Milena Pastirčáková

Jsem koučka s mezinárodní certifikací a s klienty se zaměřují na témata jako jsou: BLOKY V PODNIKANÍ, RAST FIRMY, PRÁCE V STRESOVÉM A TOXICKÉM PROSTŘEDÍ, PROKRASTINACE A PRIORITY.

Iva Filipi

Věřím, že nezáleží na tom, jaké karty jsme do života dostali, ale jak se s těmito kartami naučíme hrát. Právě proto mě hluboce naplňuje inspirovat a vést klienty k tomu, aby se v životě cítili lépe. Pomáhám tak klientům uvědomit si a odstraňovat jejich nezdravé postoje a návyky a hledat s nimi cestu, jak znovu nalézt svou osobní sílu a žít spokojenější život.

Jana Dragová

Pomáhám svým klientům určit směr a nalézt tak vlastní cestu. Věřím, že každý může žít šťastný a naplněný život dle svých představ.

Jiří Zuzánek

Pomáhám lidem nalézt vrozenou duševní pohodu tak, aby si všimli, že nic zvenku nemá dopad na to, kým jsou. Vedle toho se bavíme o principech tvorby, aby se snadněji mohli pustit tam, kam je srdce zve.

Klára Růčková

Věřím v obrovský potenciál každého z nás. Pojďme společně odkrýt ten Váš. Stojíte před velkou změnou, důležitým rozhodnutím nebo se Vám ztrácí cesta, po které jdete? Jsem tu pro Vás, připravena na společnou cestu za hledáním odpovědí a cesty k Vašim cílům. Vše potřebné máte již v sobě, mým úkolem je zajistit bezpečné a inspirující prostředí, ve kterém Vám to podstatné vypluje na mysl. Jsem certifikovaná koučka, a za chvíli i psycholožka. Kromě klasického koučování nabízím také koučování v přírodě a na horách.

Veronika Petrová

Podporuji lidi v jejich růstu, hojnosti a prosperitě. Každý jsme jiný a každý máme jiné životní poslání, jiný smysl života. Čím dříve najdeme ten svůj, tím dříve žijeme smysluplný život.

Zuzana Hreus

Nastal váš čas. Čas na změnu. A já vám ho prostřednictvím koučování s radostí poskytnu. Jsem podporující a empatická koučka žen, certifikovaná podle kritérií Mezinárodní federace koučů. Naslouchám a vedu klientky do hloubky, k věci a do akce. Pomáhám jim zlepšovat kvalitu jejich života. Mým záměrem je, aby ženy žily své sny, aby o nich jen nemluvily. Jste muž a chcete zkusit koučink se mnou? Ani vás se nezaleknu :)

Nikol Janovská

Pomůžu vám udělat akční kroky a odstranit to, co vás nejvíc blokuje v cestě za vašimi sny. Protože stojí za to žít naplno a bavit se. Na této cestě sebepoznání a rozvoje vám budu parťákem, průvodcem, který vás bude podporovat a fandit vám, ale taky vám dávat výzvy. Protože bez výzev není posun.

Přemysl Khýr

Jsem akreditovaný kouč, psycholog a psychoterapeut ve výcviku, který využívá všech získaných dovedností a znalostí k osobnostnímu růstu a překonávání překážek u svých klientů. Samotný koučink tak obohacuji o vstřícný, empatický a na klienta orientovaný přístup s psychologickými prvky. Rovněž se zabývám pozitivní psychologií, mindfulness meditací a zvyšováním psychické pohody, kdy každého klienta vnímám jako jedinečného a unikátního se svým vlastním příběhem, který je důležitý pro naši společnou práci.

Daniel Kadlec

Věřím, že každý člověk může měnit svůj život k lepšímu. Koučinkem lidem pomáhám nalézt efektivní řešení jejich životní situace a konktrétními kroky ho zrealizovat. S respektem a přátelsky se vždy orientuji na jedinečnost klienta a společně hledáme řešení, které přesně zapadne do jeho potřeb.

Julia Charčenko

Není důležité kdo jsem já, ale zda můžete být sami sebou v mé přítomnosti. Obdivuji život a jedinečnost každého z nás. Nikdy své klienty nehodnotím a vytvářím bezpečný prostor pro objevování. Považuji autenticitu, důvěru, hravost a humor za důležité pilíře úspěchu v koučování. Když je chuť, není potřeba se do ničeho tlačit. Dokážeme se spolu s klienty u dřiny pobavit, v těžkých chvílích se zasmát, dát si pauzu v kolotoči životních událostí a změn, nadechnout se a jít dál ke “grand finále” na stupínek vítěze.

Anna Urešová

Jsem mladá koučka a psycholožka, kterou baví poznávat nové lidi a jejich příběhy. Ráda Vás budu provázet na cestě za sny a cíli. Budu s Vámi odhalovat Vaše možnosti a způsoby, jak co nejlépe rozvíjet vlastní potenciál.

Petra Kubálková

Jsem nadšená wellbeing koučka a mentorka, která vám pomůže zpracovat pochybnosti o vašem poslání, nastavit si hranice, najít stabilitu a protančit se životem s vášní a v lehkosti. Provázím odvážné ženy na jejich cestě k přeměně limitů a bloků, nalezení jejich cesty k sobě a naplnění životních snů a záměrů.

Eliška Tuháčková

Baví mě pracovat s lidmi, naslouchat jejich příběhům a problémům. Ráda pomáhám lidem vidět problémy z různých úhlu a najít efektivní, reálné řešení na míru. Jsem připravená být tu pro Vás jako podpora při provádění nelehkých životních změn a rozhodnutí na cestě ke spokojenému životu.

Adam Martiník

Podporuji inspirativní lidi k dosažení jejich velkého záměru.

Daniel Tichý

Vyjadřují mne dvě pravdy: 1. „Kdo ovládne svou mysl, stane se pánem svého života.“ 2. „Nemohu vás nic naučit, mohu vám jen pomoci vše v sobě objevit.“ Tzn. pomáhám, skrze spojení se s vámi samotnými, najít váš nekonečný potenciál možností a energie pro realizaci všech vašich snů a potřeb. Zároveň si přeprogramujete omezení, která jsou ve vaší hlavě a v přesvědčeních, které jste dovolili, aby řídily váš život, bránily vám být sami sebou a tím být opravdově šťastní.

František Lomský

Jsem certifikovaný kouč s mezinárodní akreditací EMCC. Kromě toho jsem lektorem mindfulness, kterou sám praktikuji více než dvacet let. Rovněž ji používám při koučinku, protože klientům pomáhá zvědomit si své vlastní autentické touhy, záměry a potřeby, a také vnitřní bloky, které jim brání v jejich naplnění. Jejich odhalení a odstranění je nejrychlejší cestou k pozitivní změně a využití plného potenciálu koučovaného.

Vít Hruška

PARTNERSKÉ VZTAHY. Jak bude naše půlhodinka probíhat? Společně vytvoříme příjemné a bezpečné zázemí pro krátké popovídání, zakončené jednou nebo dvěma možnostmi, které ve vaší situaci můžete zvážit jako další krok.

Nikola Kročková

Jako koučka pomáhám svým klientům najít cestu k naplněnému a uvědomělému životu. S klienty hledám skutečně jejich cíl, cestu a „musím" nahrazuji "chci, těším se, jsem zvědavý…“. Nejenže se během koučování posouváte v rámci svého tématu, ale chci, abyste odcházeli s chutí do práce a radostí ze života. Jakkoliv může být někdy náročný.

Linda Horčičková

Jsem upřímně a hluboce fascinovaná procesem koučování a výsledky svých klientek. Nejdůležitější životní hodnota je pro mě svoboda. V závěsu je upřímnost, respekt a tolerance. Věřím, že klíčem ke štěstí je neustálý seberozvoj. Vycházím z principů zážitkové pedagogiky, kterou kombinuju se somatickým koučinkem.

Roderick Lambert

Pomáhám lidem změnit jejich život k lepšímu. Na moji práci miluji to, že vidím ihned pokrok mých klientů, který je dovede k cíli. Celá cesta a naše společná práce je vede k vědomějšímu způsobu prožívání života, lepšímu rozhodování a ke svobodě. Klienti na mne oceňují především lidskost, respekt a vnímavost.

Martin Lavický

Uvědomil jsem si, že mé rozpoložení, mé nálady a mé pocity ovlivňují každodenní výsledky všech mých činností. Rozhodl jsem se tedy, že se začnu věnovat tomu, v čem vidím smysl nejen pro sebe, ale i pro ostatní. V roce 2019 jsem úspěšně zakončil profesionální výcvik Koučink jako umění.

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se členství, možné spolupráce nebo fungování platformy KOUČ NA DRÁTĚ, neváhejte nás kontaktovat.

email: info@koucnadrate.cz
telefon: +420 736 480 307