My všichni milujeme koučink

Jako koučové pracujeme na podobných principech, založených na zjištění neurovědců. Každý jsme však jiný…a vy potřebujete, aby vám kouč „SEDNUL“. Vyzkoušejte si 5 z nás!

Koučové připraveni vám pomoci

Martina Klimes

Jsem koučka, která se specializuje na podporu jednotlivců v jejich osobním i profesním rozvoji. S osobním vedením a odborným přístupem vám pomohu překonat překážky a dosáhnout vašeho plného potenciálu v oblasti podnikání a kariéry, rodinných vztahů a genderových otázek. Společně identifikujeme specifické výzvy, kterým čelíte, a vypracujeme strategie, které vám umožní dosáhnout vašich cílů. S mými službami získáte individuální podporu a motivaci, která vám pomůže transformovat váš život jak v profesní, tak v osobní sféře. Budete mít jasnost, sebevědomí a směr, abyste mohli žít plnohodnotný a uspokojivý život, který si zasloužíte.

Jana Holečková

Můj skvělý učitel, který mě připravil na práci kouče, mi napsal kdysi toto hodnocení k mému koučování: „ Jani, u tebe si nej cením: ... Vnitřní klid, pohoda, proaktivní a optimistický přístup…. Hloubavost a přemýšlivost, se kterými přistupuješ ke koučování…. Skromnost a pokora spojené s náročností vůči sobě samé.“ A moji kolegové-koučové k tomu doplnili: lidský přístup, nadhled, smysl pro detail, lehkost v komunikaci, pocit klidu, pochopení, přijetí …. Snad je lepší říct, jak mě vidí druzí. A já věřím, že vidí dobře.

Tomáš Svátek

Koučování považuji nejen za profesi, ale i životní přístup a nastavení mysli. Je pro mě projevem zájmu nejen o druhé, ale i o sebe. Svět, který žijeme, si utváříme v hlavě. A tam je také ukrytý svět, který žít můžeme a chceme. Pokud chcete v rozhovoru zažít plnou pozornost, respekt a zájem o naplnění potřeb nejen našeho rozumu, ale i srdce nebo duše, přijďte si vyzkoušet, kam nás společný rozhovor dostane.

Zuzana Kaňková

Jsem optimistický Střelec, zvědavá a zvídavá koučka, která prošla spoustou krizových období a z každé vyšla silnější a spokojenější. Krizová období v životě považuji za velký dar, protože v sobě nesou obrovský potenciál pro náš růst. A osobně mě fascinuje proměna, ke které během koučinku u klientů dochází. Přicházejí vydeptaní a odcházejí rozzáření, plní energie a chuti do nového života.:-)

Helena Strnadová

ÚLEVA, LEPŠÍ NÁLADA… odlehčení, kámen ze srdce, pocit, že věci mají řešení, že problémy nejsou tak velké a neřešitelné, pocit srovnaných myšlenek, chuť začít něco dělat…To jsou pocity, s kterými klienti odchází z mého sezení. Jsem na ně pyšná, protože těmi malými kroky a změnami, které postupně dělají a zařazují do svých životů, odstartují vždy ty VELKÉ. …Co ještě víc říct o koučinku? PROSTĚ POMÁHÁ…ve všech oblastech.

Greta Božkova

Koučink Vám může pomoci, když chcete změnu, nebo jste připraveni nějakou oblast svého života vylepšit a udělat krok k životu, který Vás bude více bavit. Ne jen, že zvládnete požadovanou změnu lépe definovat a najít k ní cestu, ale v průbehu toho možná najdete i cestu zpátky k sobě. Ráda Vás podpořím, abyste zpomalili, zlepšili si vztah sami se sebou a objevili, že máte v sobě vše, co potřebujete.

Linda Kubačáková

Jsem průvodkyně na cestě životem. Jsem lektorka a kouč. Koučuji od roku 2009. Mám ráda lidi a baví mě Mindfulness, jejíž síly využívám při práci s nimi. Ráda propojuji svět businessu s vnitřním světem člověka a moc mě těší být u AHA momentů, které koučovací proces doprovázejí. Při koučinku používám metodu Vědomého kapitána. Raduji se, když lidé s pomocí koučinku objeví svůj skrytý potenciál a jeho využití pro druhé a svou seberealizaci. Mé dary, které využívám při koučování: umění naslouchat, dar vysoké citlivosti a dar slova.

Michaela Larmerová

Osobní koučink vnímám jako důvěrný vztah mezi klientem a koučem, kdy kouč pomáhá klientovi, aby sám v sobě našel zdroje k řešení, či vylepšení své současné situace a je mu tak podpůrnou silou v dosahování jeho cílů, snů, představ, plánů… Při hledání řešení se pozornost tolik nezaměřuje na minulost, ale na to, co pro pozitivní změnu mohu udělat tady a teď a udržet si to do budoucna.

Míša Laloba Burdová

Jako koučka a terapeutka Vás doprovodím na Vaší cestě ke svobodě, autenticitě a kreativitě, k naplnění Vašich snů a jedinečného potenciálu. Nastavím Vám laskavé a nesoudící zrcadlo. Pomohu Vám získat nový náhled na překážky oddělující Vás od života, jaký chcete žít.

Jana Fischerová

Začít v životě dělat věci jinak, nebo je dokonce úplně změnit, znamená začít o nich v první řadě jinak přemýšlet. Jakou kouč vám během několika sezení pomůžu vhodnými otázkami vidět problém nebo nevyřešené dilema nezaujatě z vícero úhlů. Sami budete překvapeni, že s nadhledem přijdete na pro vás ideální řešení, které vás zatím nenapadlo. A co víc, stanovíte jednotlivé kroky strategie, které budete v nejvyšší možné míře motivace skutečně plnit.

Jana Čejpová

Věřím v obrovský potenciál každého z nás. Během koučování Vás provedu klidným hlasem a zároveň ve Vás rozvířím ty pravé myšlenky a uvědomění, které vás posunou o veliký kus vpřed ve Vašich projektech a Vaší jedinečné cestě životem. Objevíte své dary a talenty a stanete se vědomým tvůrcem svého života.

Slávka Kočanová

Jsem nadšená koučka, věnující se své profesi s vášní od roku 2016. Stále věřím v nekonečný lidský potenciál a v přirozenou schopnost člověka ho rozvíjet. A to v čemkoli. V roli profesionálního kouče dodržuji zásadu - neradím. Jako kouč vám velmi ráda poskytnu bezpečný a důvěrný prostor pro znovuobjevení vašich pokladů, skrytého potenciálu, abyste si mohli a uměli poradit sami. Neboť ten největší odborník na váš život, jste vy sami.

Marie Jedličková

Často slyšíme, že si svůj život vytváříme sami. Jak to ale vlastně uchopit se někdy učíme i celý život. Koučink dokáže ušetřit roky pokusů a omylů za několik hodin. Mou velkou vášní je objevovat, jak tvořit život po svém a přitom dávat, ne brát. Svým klientům pomáhám jít za svými cíli způsobem, který změní jejich přemýšlení.

Petra Robenková

Pomáhám učitelům a ředitelům, aby se jim lépe pracovalo a jejich práce jim byla koníčkem. Naslouchám starostlivým rodičům při výchově jejich potomků. Všechny své klienty vedu k poznání sama sebe a uvědomění si toho, co by rádi na své cestě životem dosáhli a získali.

Jiří Černý

Pokud by mi někdo před 10 lety řekl, kam se budou ubírat mé kroky, asi bych se mu hlasitě vysmál, ale jak se říká - člověk míní, osud mění. Skrze různé životní zkušenosti jsem se propracoval až ke koučinku, ve kterém jsem nalezl účinný systém, jak dát šanci i dalším lidem, kteří mají chuť započít svou cestu za osobní spokojeností.

Lenka Šťastná

Jsem koučka a provázím na cestě změny mindsetu a životní transformace. Pomáhám klientům s odhalením jejich hlavních sabotérů a podporuji je při naplňování jejich cílů a potenciálu. Mám za sebou pedagogické vzdělání, vzdělání v oboru managementu, koučovací výcvik a 14 let praxe v korporátu v oddělení HR.

Daniel Tichý

Od roku 2006 jsem mentální kouč, terapeut a kondiční trenér. Vy jste ti, kdo má moc nad svým životem, protože když se naučíte ovládat svou mysl, otevřou se vám nekonečné možnosti a energie k realizaci vašich snů a potřeb. Můj úkol je pomoci vám objevit a uvolnit váš skrytý potenciál. Společně hledáme cesty, jak nastavit vaše myšlenky a přesvědčení, aby vám pomohly být tou nejlepší verzí sebe sama a dosáhnout vašich snů a cílů.

Linda Horčičková

Jsem upřímně a hluboce fascinovaná procesem koučování a výsledky svých klientek. Nejdůležitější životní hodnota je pro mě svoboda. V závěsu je upřímnost, respekt a tolerance. Věřím, že klíčem ke štěstí je neustálý seberozvoj. Vycházím z principů zážitkové pedagogiky, kterou kombinuju se somatickým koučinkem.

Martin Kunt

Jsem kouč, mentor, lektor a mé základní životní hodnoty jsou Svoboda, Upřímnost, Otevřenost, Láska, Odvaha, Rozvoj, a Radost. Věřím, že svůj život si každý tvoří sám. Vztahy a komunikace jsou mojí radostí, profesí a životní misí...

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se členství, možné spolupráce nebo fungování platformy KOUČ NA DRÁTĚ, neváhejte nás kontaktovat.

email: [email protected]
telefon: +420 736 480 307