My všichni milujeme koučink

Jako koučové pracujeme na podobných principech, založených na zjištění neurovědců. Každý jsme však jiný…a vy potřebujete, aby vám kouč „SEDNUL“. Vyzkoušejte si 5 z nás!

VYBRAT KOUČE

Koučové připraveni vám pomoci

Bára Hrdinová

Tápeš, děláš kotrmelce, nebo stojíš na místě a nevíš kudy dál. Tušíš, že by tvůj život šel líp, kdybys věděl/a kudy, nebo měl/a odvahu, energii. Máš chuť, ale potřebuješ se v tom vyznat, vytřídit, vyjít na cestu, podržet, všimnout si, zasmát se, odpočinout si, oslavovat.

Petra Antošová

Jsem koučka a průvodkyně. Většinu svého profesního života jsem zasvětila neziskovému sektoru: pracovala jsem jako manažerka a koordinátorka v oblasti rozvojové spolupráce, zejména vzdělávacích projektů.

Filip Žák

Věřím, že každý člověk je 100% originál, který si musí k úspěšnému a šťastnému životu najít svoji cestu. Jsem certifikovaný ICF a NLP kouč a pomocí vhodných technik pomáhat lidem objevit jejich silné stránky, zpracovávat strachy a s radostí se posouvat v životě dál. 

Lenka Šťastná

Jsem koučka s duší personalisty a potřebou neustále sebe i druhé posunovat směrem k jejich jedinečnosti a spokojenosti. Mám za sebou pedagogické vzdělání, vzdělání v oboru managementu, koučovací výcvik a 14 let praxe v korporátu se zkušeností jako specialista i manažer.

Alena Dokulilová

Jsem transformační koučka a psychoterapeutka. Podporuji klienty, aby žili život v souladu se svými hodnotami. Jdu s vámi v koučování a terapii po společné cestě a ptám se, co vás na té cestě drží a jaké je vaše proč, o kterém jste dosud neměli ani tušení.

Milena Pastirčáková

Jsem koučka s mezinárodní certifikací a s klienty se zaměřují na témata jako jsou: BLOKY V PODNIKANÍ, RAST FIRMY, PRÁCE V STRESOVÉM A TOXICKÉM PROSTŘEDÍ, PROKRASTINACE A PRIORITY.

Iva Filipi

Věřím, že nezáleží na tom, jaké karty jsme do života dostali, ale jak se s těmito kartami naučíme hrát. Právě proto mě hluboce naplňuje inspirovat a vést klienty k tomu, aby se v životě cítili lépe. Pomáhám tak klientům uvědomit si a odstraňovat jejich nezdravé postoje a návyky a hledat s nimi cestu, jak znovu nalézt svou osobní sílu a žít spokojenější život.

Jana Dragová

Pomáhám svým klientům určit směr a nalézt tak vlastní cestu. Věřím, že každý může žít šťastný a naplněný život dle svých představ.

Jiří Zuzánek

Pomáhám lidem nalézt vrozenou duševní pohodu tak, aby si všimli, že nic zvenku nemá dopad na to, kým jsou. Vedle toho se bavíme o principech tvorby, aby se snadněji mohli pustit tam, kam je srdce zve.

Klára Růčková

Věřím v obrovský potenciál každého z nás. Pojďme společně odkrýt ten Váš. Stojíte před velkou změnou, důležitým rozhodnutím nebo se Vám ztrácí cesta, po které jdete? Jsem tu pro Vás, připravena na společnou cestu za hledáním odpovědí a cesty k Vašim cílům. Vše potřebné máte již v sobě, mým úkolem je zajistit bezpečné a inspirující prostředí, ve kterém Vám to podstatné vypluje na mysl. Jsem certifikovaná koučka, a za chvíli i psycholožka. Kromě klasického koučování nabízím také koučování v přírodě a na horách.

Veronika Petrová

Podporuji lidi v jejich růstu, hojnosti a prosperitě. Každý jsme jiný a každý máme jiné životní poslání, jiný smysl života. Čím dříve najdeme ten svůj, tím dříve žijeme smysluplný život.

Zuzana Hreus

Nastal váš čas. Čas na změnu. A já vám ho prostřednictvím koučování s radostí poskytnu. Jsem podporující a empatická koučka žen, certifikovaná podle kritérií Mezinárodní federace koučů. Naslouchám a vedu klientky do hloubky, k věci a do akce. Pomáhám jim zlepšovat kvalitu jejich života. Mým záměrem je, aby ženy žily své sny, aby o nich jen nemluvily. Jste muž a chcete zkusit koučink se mnou? Ani vás se nezaleknu :)

Nikol Janovská

Pomůžu vám udělat akční kroky a odstranit to, co vás nejvíc blokuje v cestě za vašimi sny. Protože stojí za to žít naplno a bavit se. Na této cestě sebepoznání a rozvoje vám budu parťákem, průvodcem, který vás bude podporovat a fandit vám, ale taky vám dávat výzvy. Protože bez výzev není posun.

Přemysl Khýr

Jsem akreditovaný kouč, psycholog a psychoterapeut ve výcviku, který využívá všech získaných dovedností a znalostí k osobnostnímu růstu a překonávání překážek u svých klientů. Samotný koučink tak obohacuji o vstřícný, empatický a na klienta orientovaný přístup s psychologickými prvky. Rovněž se zabývám pozitivní psychologií, mindfulness meditací a zvyšováním psychické pohody, kdy každého klienta vnímám jako jedinečného a unikátního se svým vlastním příběhem, který je důležitý pro naši společnou práci.

Daniel Kadlec

Věřím, že každý člověk může měnit svůj život k lepšímu. Koučinkem lidem pomáhám nalézt efektivní řešení jejich životní situace a konktrétními kroky ho zrealizovat. S respektem a přátelsky se vždy orientuji na jedinečnost klienta a společně hledáme řešení, které přesně zapadne do jeho potřeb.

Julia Charčenko

Není důležité kdo jsem já, ale zda můžete být sami sebou v mé přítomnosti. Obdivuji život a jedinečnost každého z nás. Nikdy své klienty nehodnotím a vytvářím bezpečný prostor pro objevování. Považuji autenticitu, důvěru, hravost a humor za důležité pilíře úspěchu v koučování. Když je chuť, není potřeba se do ničeho tlačit. Dokážeme se spolu s klienty u dřiny pobavit, v těžkých chvílích se zasmát, dát si pauzu v kolotoči životních událostí a změn, nadechnout se a jít dál ke “grand finále” na stupínek vítěze.

Anna Urešová

Jsem mladá koučka a psycholožka, kterou baví poznávat nové lidi a jejich příběhy. Ráda Vás budu provázet na cestě za sny a cíli. Budu s Vámi odhalovat Vaše možnosti a způsoby, jak co nejlépe rozvíjet vlastní potenciál.

Petra Kubálková

Jsem nadšená wellbeing koučka a mentorka, která vám pomůže zpracovat pochybnosti o vašem poslání, nastavit si hranice, najít stabilitu a protančit se životem s vášní a v lehkosti. Provázím odvážné ženy na jejich cestě k přeměně limitů a bloků, nalezení jejich cesty k sobě a naplnění životních snů a záměrů.

Eliška Tuháčková

Baví mě pracovat s lidmi, naslouchat jejich příběhům a problémům. Ráda pomáhám lidem vidět problémy z různých úhlu a najít efektivní, reálné řešení na míru. Jsem připravená být tu pro Vás jako podpora při provádění nelehkých životních změn a rozhodnutí na cestě ke spokojenému životu.

Adam Martiník

Podporuji inspirativní lidi k dosažení jejich velkého záměru.

Daniel Tichý

Vyjadřují mne dvě pravdy: 1. „Kdo ovládne svou mysl, stane se pánem svého života.“ 2. „Nemohu vás nic naučit, mohu vám jen pomoci vše v sobě objevit.“ Tzn. pomáhám, skrze spojení se s vámi samotnými, najít váš nekonečný potenciál možností a energie pro realizaci všech vašich snů a potřeb. Zároveň si přeprogramujete omezení, která jsou ve vaší hlavě a v přesvědčeních, které jste dovolili, aby řídily váš život, bránily vám být sami sebou a tím být opravdově šťastní.

František Lomský

Jsem certifikovaný kouč s mezinárodní akreditací EMCC. Kromě toho jsem lektorem mindfulness, kterou sám praktikuji více než dvacet let. Rovněž ji používám při koučinku, protože klientům pomáhá zvědomit si své vlastní autentické touhy, záměry a potřeby, a také vnitřní bloky, které jim brání v jejich naplnění. Jejich odhalení a odstranění je nejrychlejší cestou k pozitivní změně a využití plného potenciálu koučovaného.

Vít Hruška

PARTNERSKÉ VZTAHY. Jak bude naše půlhodinka probíhat? Společně vytvoříme příjemné a bezpečné zázemí pro krátké popovídání, zakončené jednou nebo dvěma možnostmi, které ve vaší situaci můžete zvážit jako další krok.

Nikola Kročková

Jako koučka pomáhám svým klientům najít cestu k naplněnému a uvědomělému životu. S klienty hledám skutečně jejich cíl, cestu a „musím" nahrazuji "chci, těším se, jsem zvědavý…“. Nejenže se během koučování posouváte v rámci svého tématu, ale chci, abyste odcházeli s chutí do práce a radostí ze života. Jakkoliv může být někdy náročný.

Linda Horčičková

Jsem upřímně a hluboce fascinovaná procesem koučování a výsledky svých klientek. Nejdůležitější životní hodnota je pro mě svoboda. V závěsu je upřímnost, respekt a tolerance. Věřím, že klíčem ke štěstí je neustálý seberozvoj. Vycházím z principů zážitkové pedagogiky, kterou kombinuju se somatickým koučinkem.

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se členství, možné spolupráce nebo fungování platformy KOUČ NA DRÁTĚ, neváhejte nás kontaktovat.

email: info@koucnadrate.cz
telefon: +420 736 480 307