Jana Fischerová

Začít v životě dělat věci jinak, nebo je dokonce úplně změnit, znamená začít o nich v první řadě jinak přemýšlet. Jakou kouč vám během několika sezení pomůžu vhodnými otázkami vidět problém nebo nevyřešené dilema nezaujatě z vícero úhlů. Sami budete překvapeni, že s nadhledem přijdete na pro vás ideální řešení, které vás zatím nenapadlo. A co víc, stanovíte jednotlivé kroky strategie, které budete v nejvyšší možné míře motivace skutečně plnit.

Něco o mně

Před 13 lety jsem skočila rovnýma nohama do světa náboru. Mnoha lidem jsem otevřela dveře k lepší práci a dodala jim odvahu udělat krok do neznáma. Rozhovory s lidmi o jejich spokojenosti v práci jsou dodnes mým denním chlebem. I proto mohu s jistotou říct, že pracovní a soukromý život jsou dvě spojené nádoby, o kterých se nikdy nelze bavit odděleně. Snaha povýšit úroveň a efektivitu rozhovorů mi byla prvním impulsem ke koučování.

V průběhu let se k mé práci přidalo i lektorování a mentorink juniorních kolegů. Díky tomu jsem si rychle uvědomila rozdíl mezi lektorinkem/mentorinkem/koučinkem a také to, že každá z metod má v rozvoji své ideální místo a čas. Snaha zprostředkovat lidem moji zkušenost a posunout je k lepším výsledkům byla dalším impulsem k tomu absolvovat koučovací výcvik, ačkoliv i ten jsem léta důkladně promýšlela a odkládala.

Do koučinku jsem vykročila v roce 2022 a téměř ihned začala nově nabyté dovednosti používat v rozhovorech s lidmi. Vždy jsem věřila, že správně zvolená slova, kladené otázky a řízený rozhovor dovede zázraky, teď tohle všechno dokážu ovšem používat skutečně vědomě.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat jedno koučovací sezení 60 – 90 min.

1000 Objednat sezení

Koučovací výlet (6 sezení)

5000 Objednat sezení

Velká koučovací pouť (12 sezení)

10000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

  • 1 rok praxe v koučinku (100+ odkoučovaných hodin)
  • ICF akreditovaný výcvik u Neuroleadership s.r.o.
  • 13 let v recruitmentu a tisíce rozhovorů s lidmi
  • Praxe v korporátním prostředí
  • Zkušenosti v roli lektora a mentora
  • Neustálý seberozvoj a zájem o oblast neurovědy, sociologie, psychologie a psychosomatiky

Zjistěte co vás brzdí

Tento test, také by se dalo říci „kvíz vlastního života“, vám pomůže poodhalit oblasti, které nežijete úplně podle svého. Nečekejte, že ve výsledcích dostanete přesný návod, jak z toho ven.

Nejsilnějším momentem tohoto testu je jeho vyplňování. Dovolte si věnovat sami sobě 10 minut. Zamyslete se nad každým řádkem a body si přidělujte s maximální sebeupřímností.

Jde o to si začít vědomě přiznávat, kde vám to skřípe. Přestat si nalhávat. Přijmout fakt, že to nemám ideální. Jestli s tím budete chtít něco dělat, je na vás…