Jana Fischerová

Začít v životě dělat věci jinak, nebo je dokonce úplně změnit, znamená začít o nich v první řadě jinak přemýšlet. Jakou kouč vám během několika sezení pomůžu vhodnými otázkami vidět problém nebo nevyřešené dilema nezaujatě z vícero úhlů. Sami budete překvapeni, že s nadhledem přijdete na pro vás ideální řešení, které vás zatím nenapadlo. A co víc, stanovíte jednotlivé kroky strategie, které budete v nejvyšší možné míře motivace skutečně plnit.

Něco o mně

Před 13 lety jsem skočila rovnýma nohama do světa náboru. Mnoha lidem jsem otevřela dveře k lepší práci a dodala jim odvahu udělat krok do neznáma. Rozhovory s lidmi o jejich spokojenosti v práci jsou dodnes mým denním chlebem. I proto mohu s jistotou říct, že pracovní a soukromý život jsou dvě spojené nádoby, o kterých se nikdy nelze bavit odděleně. Snaha povýšit úroveň a efektivitu rozhovorů mi byla prvním impulsem ke koučování.

V průběhu let se k mé práci přidalo i lektorování a mentorink juniorních kolegů. Díky tomu jsem si rychle uvědomila rozdíl mezi lektorinkem/mentorinkem/koučinkem a také to, že každá z metod má v rozvoji své ideální místo a čas. Snaha zprostředkovat lidem moji zkušenost a posunout je k lepším výsledkům byla dalším impulsem k tomu absolvovat koučovací výcvik, ačkoliv i ten jsem léta důkladně promýšlela a odkládala.

Do koučinku jsem vykročila v roce 2022 a téměř ihned začala nově nabyté dovednosti používat v rozhovorech s lidmi. Vždy jsem věřila, že správně zvolená slova, kladené otázky a řízený rozhovor dovede zázraky, teď tohle všechno dokážu ovšem používat skutečně vědomě.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat jedno koučovací sezení 60 – 90 min.

1000 Objednat sezení

Koučovací výlet (6 sezení)

5000 Objednat sezení

Velká koučovací pouť (12 sezení)

10000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

 • 1 rok praxe v koučinku (100+ odkoučovaných hodin)
 • ICF akreditovaný výcvik u Neuroleadership s.r.o.
 • 13 let v recruitmentu a tisíce rozhovorů s lidmi
 • Praxe v korporátním prostředí
 • Zkušenosti v roli lektora a mentora
 • Neustálý seberozvoj a zájem o oblast neurovědy, sociologie, psychologie a psychosomatiky

Jak to bude probíhat?

 1. Jakmile si program objednáte, přijde vám emailem uvítací zpráva s několika otázkami. Vaše odpovědi nám pomohou přesněji cílit na vaše potřeby.
 2. Dne 2.5. v 18h vás přivítáme při online setkání, kde celý program projdeme, abyste věděli už přesně, co vás každý den bude čekat. Hlavním tématem budou sabotéři a motivace. Je důležité hned od startu vědět, jak se sebou pracovat, aby to šlo… Pokud to nestihnete, budete mít přístup k záznamu.
 3. Každý den ráno vám přijde e-mail, kde najdete návod na činnost na daný den. Koncipujeme to tak, aby vám to zabralo cca maximálně 20 minut – bude to čas jen a jen pro vás.
 4. Dne 9.5. v 18h proběhne druhé online setkání, při němž projdeme předchozí dny. Jak se Vám dařilo plnit každodenní dvacetiminutovky a pokud nedařilo, nastavíme taková opatření, aby to další týden šlo lépe. Tentokrát budou hlavním tématem hodnoty.
 5. Po celou dobu programu máte přístup do uzavřené FB skupiny, kde můžete sdílet svou cestu s vašimi souputníky – všichni budeme na jedné lodi. Stejně tak zde můžete získat odpovědi na vaše dotazy. Buď vám něco nebude jasné, nebo na vás zaútočí sabotér, nebo vám něco nepůjde… Budeme tam pro vás každý den.
 6. Dne 16.5. se po třetí sejdeme online. Vy už tou dobou budete daleko lépe znát své sabotéry i motivátory. Budete vědět, jaké vzorce chování vám nevyhovují a jak je přenastavit. I tak společně projdeme vše, co za proběhlý týden dokážete, a upravíme detaily v oblastech, kde si  třeba ještě nebudete jistí. Hlavním tématem bude tentokrát vize.
 7. Online setkání 23.5. proběhne v podobném duchu jako ta předchozí. Probereme tedy vše z proběhlého týdne a otevřeme téma energie
 8. Poslední, páté online setkání proběhne 30.5. opět od 18h. V té době už budete mazáci, takže už budeme dolaďovat pouhé detaily. Budete se na svět dívat už trochu jinak a s velkou pravděpodobností budete mít chuť dělat další kroky, a tak si o nich povíme více…

Přihlásit se na webinář

Cena pouze dnes

3490 KOUPIT