Linda Kubačáková

Jsem průvodkyně na cestě životem. Jsem lektorka a kouč. Koučuji od roku 2009. Mám ráda lidi a baví mě Mindfulness, jejíž síly využívám při práci s nimi. Ráda propojuji svět businessu s vnitřním světem člověka a moc mě těší být u AHA momentů, které koučovací proces doprovázejí. Při koučinku používám metodu Vědomého kapitána. Raduji se, když lidé s pomocí koučinku objeví svůj skrytý potenciál a jeho využití pro druhé a svou seberealizaci. Mé dary, které využívám při koučování: umění naslouchat, dar vysoké citlivosti a dar slova.

Něco o mně

Svou cestu jsem začala v Dubaji, ve Spojených Arabských Emirátech, kde jsem 11 let pracovala na palubě společnosti Emirates a poslední 3 roky vedla mezinárodní týmy, procestovala svět na křídlech Emirates a objevovala krajiny vnější. Řešila jsem nesčetné množství zákaznických, zdravotních i krizových situací, které se někdy dotýkaly opravdových krizí, ve kterých šlo o život.

V New Yorku, Sydney či Singapuru jsem si v kavárnách sedávala na rohu ulice, pila kávu a pozorovala lidi. Na palubě jsem vedla dlouhé rozhovory s cestujícími, odhadovala odkud jsou, dívala se, jaké čtou knihy, co jedí a pijí…. Byla to nejlepší škola o lidech.

Poznala jsem svět…

Na mé cestě jsem si začala uvědomovat, že znám svět vnější, ale neznám sebe, nevím, kdo jsem, co chci v životě dál a kam směřuji. Toto uvědomění ve mně započalo cestu k sobě samé, ke své podstatě. Více jsem začala poznávat krajiny vnitřní, svůj vnitřní svět.

Myšlenky a především naše pocity tvoří náš vnitřní svět, který odráží náš svět vnější. Jsme tvůrci, vše si tvoříme sami.

Naučit se se svými myšlenkami a pocity pracovat je mistrovství. To my sami jsme mistři svých životů…

Baví mě a dává smysl, když mohu být průvodcem na cestě druhých a pomáhat jim využívat svých nástrojů při tvorbě své vlastní reality.

Využívám svého poznání, svých znalostí a zkušeností k tomu, abych byla tím nejlepším průvodcem pro Vás.

Prioritou je pro mě důvěra, pocit bezpečí a vzájemný respekt. Lidé, kteří ke mně přicházejí jsou vždy individuální lidské bytosti s vlastním příběhem, který vyžaduje individuální přístup, schopnost vcítění se a schopnost naslouchat.

Každý si sebou nese svůj příběh. Bude mi ctí poznat ten Váš a otevřít s Vámi Vaše téma…

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat sezení 60 min

2500 Objednat sezení

Objednat balíček 6 sezení

12000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

  • koučovací výcvik v rámci manažerských dovedností u společnosti Emirates
  • 14 let praxe koučinku
  • 14 let praxe v korporátním prostředí, českých firmách v roli lektora, mentora a kouče
  • sebe škola, procházení vlastních témat: syndrom vyhoření, úzkost, deprese, sebe vědomí

Zjistěte co vás brzdí

Tento test, také by se dalo říci „kvíz vlastního života“, vám pomůže poodhalit oblasti, které nežijete úplně podle svého. Nečekejte, že ve výsledcích dostanete přesný návod, jak z toho ven.

Nejsilnějším momentem tohoto testu je jeho vyplňování. Dovolte si věnovat sami sobě 10 minut. Zamyslete se nad každým řádkem a body si přidělujte s maximální sebeupřímností.

Jde o to si začít vědomě přiznávat, kde vám to skřípe. Přestat si nalhávat. Přijmout fakt, že to nemám ideální. Jestli s tím budete chtít něco dělat, je na vás…