Greta Božkova

Koučink Vám může pomoci, když chcete změnu, nebo jste připraveni nějakou oblast svého života vylepšit a udělat krok k životu, který Vás bude více bavit.
Ne jen, že zvládnete požadovanou změnu lépe definovat a najít k ní cestu, ale v průbehu toho možná najdete i cestu zpátky k sobě.
Ráda Vás podpořím, abyste zpomalili, zlepšili si vztah sami se sebou a objevili, že máte v sobě vše, co potřebujete.

Něco o mně

Každý z nás má odpovědnost za svůj život a má též moc ho změnit. Nemůžeme za to, co se nám stalo, ale je na nás, jak na to zareagujeme a co s tím uděláme. V každé situaci je příležitost pro růst.

Věřím, že mít stabilní vztah sami se sebou je základem pro to, abychom žili více uvědomělé životy, dělali lepší rozhodnutí, měli naplňující vztahy, využívali svůj potenciál a radovali se z dosahování svých cílů.

Při koučování Vám neradím a nehodnotím Vás.
Poskytuji Vám bezpečný prostor pro to začít na sobě pracovat. Jak daleko se chcete dostat a čeho chcete dosáhnout, se rozhodujete sami. Zda chcete dosáhnout konkretního cíle, zvládnout požadovanou změnu nebo poznat lépe sami sebe, zvědomit si svoje vzorce chování či cokoliv jiného, je pouze na Vás.

Za pomocí vhodných otázek a koučovacích technik Vás podpořím k tomu, abyste si vytvořili vizi, zvědomili si lépe okolnosti situace a našli řešení, která budou Vám ušitá na míru a která Vás budou motivovat, neboť budou Vaše.

Jsem certifikovanou koučkou. Kromě toho se zajímám o seberozvoj, léčbu emocionálních zranění, psychosomatiku, vztahy v rodině a jejich dopad v našem životě, vznik strachu z opuštění, astrologii, EFT a mnoho dalšího a jsem léčitelkou Reiki.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat jedno sezení 60 min.

1800 Objednat sezení

Objednat balíček 4 sezení

6500 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

  • Certifikace ICF a 30+ odkoučovaných hodin
  • Druhý stupeň Usuiho Reiki a Karuna Ki Reiki

Zjistěte co vás brzdí

Tento test, také by se dalo říci „kvíz vlastního života“, vám pomůže poodhalit oblasti, které nežijete úplně podle svého. Nečekejte, že ve výsledcích dostanete přesný návod, jak z toho ven.

Nejsilnějším momentem tohoto testu je jeho vyplňování. Dovolte si věnovat sami sobě 10 minut. Zamyslete se nad každým řádkem a body si přidělujte s maximální sebeupřímností.

Jde o to si začít vědomě přiznávat, kde vám to skřípe. Přestat si nalhávat. Přijmout fakt, že to nemám ideální. Jestli s tím budete chtít něco dělat, je na vás…