Míša Laloba Burdová

Jako koučka a terapeutka Vás doprovodím na Vaší cestě ke svobodě, autenticitě a kreativitě, k naplnění Vašich snů a jedinečného potenciálu. Nastavím Vám laskavé a nesoudící zrcadlo. Pomohu Vám získat nový náhled na překážky oddělující Vás od života, jaký chcete žít.

Něco o mně

Pracovala jsem 8 let v nízkoprahových sociálních službách, od r. 2021 se věnuji vlastní praxi, kterou vnímám jako cestu své duše.

Práce s lidmi prostřednictvím transformačního koučinku je pro mne službou i darem. Je v tom radost a pocit hlubokého smyslu, být Vám na Vaší cestě oporou a provést Vás hlubokými vnitřními procesy změny.

Při takové práci často narazíme na zranění z minulosti, která v nás přetrvávají ve formě emočního náboje. Ten se v určitých situacích vrací do našeho vědomého prožívání.

terapeutickém koučinku ošetřujeme právě tyto emoce, které vznikly v minulosti. Dostáváme se k nim většinou skrze tělo, zvědomujeme je a uvolňujeme, přepisujeme je prožitkem něčeho nového.

Ráda pracuji také skrze vědomý dotek formou masáží, kde rovněž využívám koučovací techniky.

Pracuji v Praze a online. Délka sezení je dle potřeby a domluvy.

Ve svém volnu ráda tvořím, potkávám se s přáteli, cvičím AcroYogu a chodím do přírody. Potkat mě můžete také na hudebních festivalech jako dobrovolnici ve službě PsyCare.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat 1 sezení

1000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

 • HTF UK, obor sociální pedagogika,
 • akreditovaný výcvik Transformačního koučinku,
 • výcvik Terapeutického koučinku,
 • masér pro sportovní a rekondiční masáže,
 • další akreditované vzdělávání (např. Sebezkušenostní výcvik kontaktní práce, Základní krizová intervence, Výcvik v motivačních rozhovorech),
 • kurz Pozitivní inteligence Shirzada Chamina – práce se systémem „vnitřních sabotérů“
 • Výcvik rodinných konstelací pod vedením Bhagata J. Zeilhofera (probíhá)

Jak to bude probíhat?

 1. Jakmile si program objednáte, přijde vám emailem uvítací zpráva s několika otázkami. Vaše odpovědi nám pomohou přesněji cílit na vaše potřeby.
 2. Dne 2.5. v 18h vás přivítáme při online setkání, kde celý program projdeme, abyste věděli už přesně, co vás každý den bude čekat. Hlavním tématem budou sabotéři a motivace. Je důležité hned od startu vědět, jak se sebou pracovat, aby to šlo… Pokud to nestihnete, budete mít přístup k záznamu.
 3. Každý den ráno vám přijde e-mail, kde najdete návod na činnost na daný den. Koncipujeme to tak, aby vám to zabralo cca maximálně 20 minut – bude to čas jen a jen pro vás.
 4. Dne 9.5. v 18h proběhne druhé online setkání, při němž projdeme předchozí dny. Jak se Vám dařilo plnit každodenní dvacetiminutovky a pokud nedařilo, nastavíme taková opatření, aby to další týden šlo lépe. Tentokrát budou hlavním tématem hodnoty.
 5. Po celou dobu programu máte přístup do uzavřené FB skupiny, kde můžete sdílet svou cestu s vašimi souputníky – všichni budeme na jedné lodi. Stejně tak zde můžete získat odpovědi na vaše dotazy. Buď vám něco nebude jasné, nebo na vás zaútočí sabotér, nebo vám něco nepůjde… Budeme tam pro vás každý den.
 6. Dne 16.5. se po třetí sejdeme online. Vy už tou dobou budete daleko lépe znát své sabotéry i motivátory. Budete vědět, jaké vzorce chování vám nevyhovují a jak je přenastavit. I tak společně projdeme vše, co za proběhlý týden dokážete, a upravíme detaily v oblastech, kde si  třeba ještě nebudete jistí. Hlavním tématem bude tentokrát vize.
 7. Online setkání 23.5. proběhne v podobném duchu jako ta předchozí. Probereme tedy vše z proběhlého týdne a otevřeme téma energie
 8. Poslední, páté online setkání proběhne 30.5. opět od 18h. V té době už budete mazáci, takže už budeme dolaďovat pouhé detaily. Budete se na svět dívat už trochu jinak a s velkou pravděpodobností budete mít chuť dělat další kroky, a tak si o nich povíme více…

Přihlásit se na webinář

Cena pouze dnes

3490 KOUPIT