Míša Laloba Burdová

Jako koučka a terapeutka Vás doprovodím na Vaší cestě ke svobodě, autenticitě a kreativitě, k naplnění Vašich snů a jedinečného potenciálu. Nastavím Vám laskavé a nesoudící zrcadlo. Pomohu Vám získat nový náhled na překážky oddělující Vás od života, jaký chcete žít.

Něco o mně

Pracovala jsem 8 let v nízkoprahových sociálních službách, od r. 2021 se věnuji vlastní praxi, kterou vnímám jako cestu své duše.

Práce s lidmi prostřednictvím transformačního koučinku je pro mne službou i darem. Je v tom radost a pocit hlubokého smyslu, být Vám na Vaší cestě oporou a provést Vás hlubokými vnitřními procesy změny.

Při takové práci často narazíme na zranění z minulosti, která v nás přetrvávají ve formě emočního náboje. Ten se v určitých situacích vrací do našeho vědomého prožívání.

terapeutickém koučinku ošetřujeme právě tyto emoce, které vznikly v minulosti. Dostáváme se k nim většinou skrze tělo, zvědomujeme je a uvolňujeme, přepisujeme je prožitkem něčeho nového.

Ráda pracuji také skrze vědomý dotek formou masáží, kde rovněž využívám koučovací techniky.

Pracuji v Praze a online. Délka sezení je dle potřeby a domluvy.

Ve svém volnu ráda tvořím, potkávám se s přáteli, cvičím AcroYogu a chodím do přírody. Potkat mě můžete také na hudebních festivalech jako dobrovolnici ve službě PsyCare.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat 1 sezení

1000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

  • HTF UK, obor sociální pedagogika,
  • akreditovaný výcvik Transformačního koučinku,
  • výcvik Terapeutického koučinku,
  • masér pro sportovní a rekondiční masáže,
  • další akreditované vzdělávání (např. Sebezkušenostní výcvik kontaktní práce, Základní krizová intervence, Výcvik v motivačních rozhovorech),
  • kurz Pozitivní inteligence Shirzada Chamina – práce se systémem „vnitřních sabotérů“
  • Výcvik rodinných konstelací pod vedením Bhagata J. Zeilhofera (probíhá)

Zjistěte co vás brzdí

Tento test, také by se dalo říci „kvíz vlastního života“, vám pomůže poodhalit oblasti, které nežijete úplně podle svého. Nečekejte, že ve výsledcích dostanete přesný návod, jak z toho ven.

Nejsilnějším momentem tohoto testu je jeho vyplňování. Dovolte si věnovat sami sobě 10 minut. Zamyslete se nad každým řádkem a body si přidělujte s maximální sebeupřímností.

Jde o to si začít vědomě přiznávat, kde vám to skřípe. Přestat si nalhávat. Přijmout fakt, že to nemám ideální. Jestli s tím budete chtít něco dělat, je na vás…