Zuzana Kaňková

Jsem optimistický Střelec, zvědavá a zvídavá koučka, která prošla spoustou krizových období a z každé vyšla silnější a spokojenější.

Krizová období v životě považuji za velký dar, protože v sobě nesou obrovský potenciál pro náš růst. A osobně mě fascinuje proměna, ke které během koučinku u klientů dochází. Přicházejí vydeptaní a odcházejí rozzáření, plní energie a chuti do nového života.:-)

Něco o mně

Když jsem se před více než deseti lety setkala s koučinkem poprvé, byla jsem na mateřské s dvěma malými dětmi, složitou finanční situací, nejistým návratem do práce a nemožností ovlivnit svůj život a situaci. Cítila jsem se velmi frustrována okolnostmi, které jsem nemohla ovlivnit. Byla jsem ve velké krizi a v pasti.

Tehdy se mi „připletl“ do života koučink. Našla jsem si kouče a po třech sezeních se stala úžasná věc. Obzory se mi otevřely. Úzký tunel, v němž jsem se do té doby pohybovala, se rozevřel a ukázaly se mi obrovské možnosti, které jsem měla. Objevila se radost, možnost volby, schopnost hledat řešení a žít tak, jak chci a potřebuji.

A co se tehdy vlastně stalo? Všechno a nic. Situace zůstala stejná, změnilo se „jen“ mé sebeuvědomění, vnímání, chování a jednání. A to proměnilo všechno…

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat jedno sezení 60 min.

1950 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

…. o sobě, absolvovaném výcviku a svých znalostech v oblasti koučinku bych toho mohla říct ještě mnohem víc, ale JAKO KOUČ JSEM TU VÁS a má to být o Vás (ne o mně).

Přijďte ZAŽÍT koučink a zjistit, jak Vám mohu být NYNÍ prospěšná.

Těším se na Vás!:-)

Zjistěte co vás brzdí

Tento test, také by se dalo říci „kvíz vlastního života“, vám pomůže poodhalit oblasti, které nežijete úplně podle svého. Nečekejte, že ve výsledcích dostanete přesný návod, jak z toho ven.

Nejsilnějším momentem tohoto testu je jeho vyplňování. Dovolte si věnovat sami sobě 10 minut. Zamyslete se nad každým řádkem a body si přidělujte s maximální sebeupřímností.

Jde o to si začít vědomě přiznávat, kde vám to skřípe. Přestat si nalhávat. Přijmout fakt, že to nemám ideální. Jestli s tím budete chtít něco dělat, je na vás…