Michaela Larmerová

Osobní koučink vnímám jako důvěrný vztah mezi klientem a koučem, kdy kouč pomáhá klientovi, aby sám v sobě našel zdroje k řešení, či vylepšení své současné situace a je mu tak podpůrnou silou v dosahování jeho cílů, snů, představ, plánů… Při hledání řešení se pozornost tolik nezaměřuje na minulost, ale na to, co pro pozitivní změnu mohu udělat tady a teď a udržet si to do budoucna.

Něco o mně

Již předtím, než jsem se rozhodla vystudovat psychologii, jsem se začala věnovat integrativnímu koučinku s prvky neuro-lingvistického programování. Po absolvování studia psychologie jsem si přidala ke koučovacímu výcviku i hypnoterapii. Neustále se snažím rozvíjet a dovzdělávávat a baví mě hrát si s koučovacími metodami a občas do nich zapojovat i jiné techniky, které se ke mně v průběhu času dostaly.

Potřebám klienta se snažím maximálně přizpůsobit skrze eklektický přístup k technikám koučování a také je pro mě samozřejmostí respektování jak individuality, tak rozdílných hodnot a potřeb každého jednotlivého klienta.

Jsem otevřena všem možným tématům, ale nejbližší je mi asi práce s osobními hodnotami, řešení všech oblastí vztahového spektra a hledání skrytých potenciálů a jejich rozvíjení.

Ráda vám budu podporou a průvodcem při objevování možností pozitivních změn ve vašem životě 😊

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat sezení 60 min

1100 Objednat sezení

Objednat intenzivní koučovací cestu 4h

4000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

 • Univerzita Palackého v Olomouci: jednooborová psychologie
 • akreditovaný výcvik: PROFESIONÁLNÍ KOUČ – interní neuro-lingvistické programování a výsledkově orientovaný koučovací program (Solution Focused coach training program)
 • absolvování výcviku v hypnoterapii v Institutu hypnózy & hypnoterapie (Martin Dlabal)
 • 7 let praxe v recruitmentu a HR – neustálá komunikace s lidmi
 • stálý seberozvoj a doplňování si vzdělání

Jak to bude probíhat?

 1. Jakmile si program objednáte, přijde vám emailem uvítací zpráva s několika otázkami. Vaše odpovědi nám pomohou přesněji cílit na vaše potřeby.
 2. Dne 2.5. v 18h vás přivítáme při online setkání, kde celý program projdeme, abyste věděli už přesně, co vás každý den bude čekat. Hlavním tématem budou sabotéři a motivace. Je důležité hned od startu vědět, jak se sebou pracovat, aby to šlo… Pokud to nestihnete, budete mít přístup k záznamu.
 3. Každý den ráno vám přijde e-mail, kde najdete návod na činnost na daný den. Koncipujeme to tak, aby vám to zabralo cca maximálně 20 minut – bude to čas jen a jen pro vás.
 4. Dne 9.5. v 18h proběhne druhé online setkání, při němž projdeme předchozí dny. Jak se Vám dařilo plnit každodenní dvacetiminutovky a pokud nedařilo, nastavíme taková opatření, aby to další týden šlo lépe. Tentokrát budou hlavním tématem hodnoty.
 5. Po celou dobu programu máte přístup do uzavřené FB skupiny, kde můžete sdílet svou cestu s vašimi souputníky – všichni budeme na jedné lodi. Stejně tak zde můžete získat odpovědi na vaše dotazy. Buď vám něco nebude jasné, nebo na vás zaútočí sabotér, nebo vám něco nepůjde… Budeme tam pro vás každý den.
 6. Dne 16.5. se po třetí sejdeme online. Vy už tou dobou budete daleko lépe znát své sabotéry i motivátory. Budete vědět, jaké vzorce chování vám nevyhovují a jak je přenastavit. I tak společně projdeme vše, co za proběhlý týden dokážete, a upravíme detaily v oblastech, kde si  třeba ještě nebudete jistí. Hlavním tématem bude tentokrát vize.
 7. Online setkání 23.5. proběhne v podobném duchu jako ta předchozí. Probereme tedy vše z proběhlého týdne a otevřeme téma energie
 8. Poslední, páté online setkání proběhne 30.5. opět od 18h. V té době už budete mazáci, takže už budeme dolaďovat pouhé detaily. Budete se na svět dívat už trochu jinak a s velkou pravděpodobností budete mít chuť dělat další kroky, a tak si o nich povíme více…

Přihlásit se na webinář

Cena pouze dnes

3490 KOUPIT