Michaela Larmerová

Osobní koučink vnímám jako důvěrný vztah mezi klientem a koučem, kdy kouč pomáhá klientovi, aby sám v sobě našel zdroje k řešení, či vylepšení své současné situace a je mu tak podpůrnou silou v dosahování jeho cílů, snů, představ, plánů… Při hledání řešení se pozornost tolik nezaměřuje na minulost, ale na to, co pro pozitivní změnu mohu udělat tady a teď a udržet si to do budoucna.

Něco o mně

Již předtím, než jsem se rozhodla vystudovat psychologii, jsem se začala věnovat integrativnímu koučinku s prvky neuro-lingvistického programování. Po absolvování studia psychologie jsem si přidala ke koučovacímu výcviku i hypnoterapii. Neustále se snažím rozvíjet a dovzdělávávat a baví mě hrát si s koučovacími metodami a občas do nich zapojovat i jiné techniky, které se ke mně v průběhu času dostaly.

Potřebám klienta se snažím maximálně přizpůsobit skrze eklektický přístup k technikám koučování a také je pro mě samozřejmostí respektování jak individuality, tak rozdílných hodnot a potřeb každého jednotlivého klienta.

Jsem otevřena všem možným tématům, ale nejbližší je mi asi práce s osobními hodnotami, řešení všech oblastí vztahového spektra a hledání skrytých potenciálů a jejich rozvíjení.

Ráda vám budu podporou a průvodcem při objevování možností pozitivních změn ve vašem životě 😊

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat sezení 60 min

1100 Objednat sezení

Objednat intenzivní koučovací cestu 4h

4000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

  • Univerzita Palackého v Olomouci: jednooborová psychologie
  • akreditovaný výcvik: PROFESIONÁLNÍ KOUČ – interní neuro-lingvistické programování a výsledkově orientovaný koučovací program (Solution Focused coach training program)
  • absolvování výcviku v hypnoterapii v Institutu hypnózy & hypnoterapie (Martin Dlabal)
  • 7 let praxe v recruitmentu a HR – neustálá komunikace s lidmi
  • stálý seberozvoj a doplňování si vzdělání

Zjistěte co vás brzdí

Tento test, také by se dalo říci „kvíz vlastního života“, vám pomůže poodhalit oblasti, které nežijete úplně podle svého. Nečekejte, že ve výsledcích dostanete přesný návod, jak z toho ven.

Nejsilnějším momentem tohoto testu je jeho vyplňování. Dovolte si věnovat sami sobě 10 minut. Zamyslete se nad každým řádkem a body si přidělujte s maximální sebeupřímností.

Jde o to si začít vědomě přiznávat, kde vám to skřípe. Přestat si nalhávat. Přijmout fakt, že to nemám ideální. Jestli s tím budete chtít něco dělat, je na vás…