Martina Klimes

Jsem koučka, která se specializuje na podporu jednotlivců v jejich osobním i profesním rozvoji. S osobním vedením a odborným přístupem vám pomohu překonat překážky a dosáhnout vašeho plného potenciálu v oblasti podnikání a kariéry, rodinných vztahů a genderových otázek. Společně identifikujeme specifické výzvy, kterým čelíte, a vypracujeme strategie, které vám umožní dosáhnout vašich cílů. S mými službami získáte individuální podporu a motivaci, která vám pomůže transformovat váš život jak v profesní, tak v osobní sféře. Budete mít jasnost, sebevědomí a směr, abyste mohli žít plnohodnotný a uspokojivý život, který si zasloužíte.

Něco o mně

Koučování je pro mě nejen práce, ale i vášeň. Po úspěšném vedení týmu a absolvování několika desítek školení jsem si uvědomila, že se lidé často obrací na mě s otázkami, konzultacemi a prosbami o radu. Tato zpětná vazba mi ukázala, že mé znalosti a zkušenosti mohou pomoci druhým. Rozhodla jsem se, že je koučování pro mě přirozeným směrem, jak efektivně pomáhat lidem dosáhnout jejich cílů. Jako matka dvou živých dětí vím, že není vždy dobré dávat rady. Každý jedinec má svou jedinečnou cestu, ale občas potřebuje lehké nasměřování a dobře položené otázky dokáží divy v trajektorii života. Koučování mi umožňuje pomáhat druhým objevovat vlastní sílu a potenciál. Je pro mě naplněním vidět, jak se moji klienti rozvíjejí a dosahují úspěchu jak v osobním, tak profesním životě.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat jedno sezení 60 min.

1200 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zjistěte co vás brzdí

Tento test, také by se dalo říci „kvíz vlastního života“, vám pomůže poodhalit oblasti, které nežijete úplně podle svého. Nečekejte, že ve výsledcích dostanete přesný návod, jak z toho ven.

Nejsilnějším momentem tohoto testu je jeho vyplňování. Dovolte si věnovat sami sobě 10 minut. Zamyslete se nad každým řádkem a body si přidělujte s maximální sebeupřímností.

Jde o to si začít vědomě přiznávat, kde vám to skřípe. Přestat si nalhávat. Přijmout fakt, že to nemám ideální. Jestli s tím budete chtít něco dělat, je na vás…