Barva užívání!?

Užijte si to… Co si máte užít? Cokoliv☺ Rozumějte, opravdu cokoliv a že "užít“ má mnoho barev. Záleží na Vás, jakou barvu užívání si zvolíte… Důležité na tom vidím

Plná hlava myšlenek…praskne nebo ještě ne?

Vy, co čekáte na ten praskot ani dál číst nemusíte☺ Pokud spíš přemýšlíte, jak té hlavě trochu ulevit a naučit se "umění vypnout", pokusím se vás lehce inspirovat… Minulost