Projekt KOUČ NA DRÁTĚ vznikl mimo jiné proto, aby změnil pohled na koučink. Koučování představuje efektivní nástroj, jak s pomocí kouče nahlédnout do svého nitra a nalézt to vlastní řešení směřující ke šťastnějšímu životu. Koučink prostě funguje, pokud najdete toho SVÉHO KOUČE.

O tom je samozřejmě třeba se nejdříve přesvědčit. Nejlépe skrze vlastní zkušenost. Nejen z tohoto důvodu vznikl náš projekt, ale také projekt NAJDI KOUČE.

Dva Martinové mění pohled na koučink…

V minulém roce se v hlavách Martina Kunta a Martina Musila zrodil nápad na založení koučovacích platforem, které by rozšířily povědomí o koučinku skrze možnost si vyzkoušet prověřené kouče a koučky.

Cílem zakladatele projektu KOUČ NA DRÁTĚ i zakladatele NAJDI KOUČE je, aby se z koučinku stal naprosto běžně vnímané povolání. Není tomu tak dlouho, kdy byla například taková dentální hygiena také brána jako něco zbytečného;-)

Oba Martinové jsou koučové, kteří nevnímají konkurenci jako něco špatného. Ba naopak. Je to hnací motor s nímž mohou posouvat své projekty i sami sebe…

tým KOUČE NA DRÁTĚ