Martin Kunt

Jsem kouč, mentor, lektor a mé základní životní hodnoty jsou Svoboda, Upřímnost, Otevřenost, Láska, Odvaha, Rozvoj, a Radost. Věřím, že svůj život si každý tvoří sám. Vztahy a komunikace jsou mojí radostí, profesí a životní misí…

Něco o mně

Stručně bych to popsal asi takto…

Z projektanta obchodník
Z obchodníka team leader
Z team leadera ředitel a.s.
Z ředitele zakladatel reklamky a Baru B52
Z reklamky a baru šéf hotelu na Srí Lance
Z nevědomého vědomým… začátek osobního rozvoje

A pak si mě našel KOUČINK. Za to jsem a stále budu vděčný, jelikož jsem si uvědomil, že jsem to hledal celý život…

V roce 2014 mi jeden zaměstnanec u jednoho firemního klienta říká…“Dobře ho koučuješ, toho našeho šéfa. Je to na něm znát, nám se lépe dýchá a práce začala všechny víc bavit…“

Od té chvíle studuji, zdokonaluji a kultivuji své kompetence. Od té chvíle koučuji vědomě…

Věřím, že svůj život si každý tvoří sám. Nikdy neříkám nikdy. Nesoudím a neřeším, zda je něco dobře nebo špatně… prostě to je.

Rád hledám v lidech to dobré. Mnohdy jsem první, kdo jim to ukáže…

Mám za sebou stovky hodin koučování. Vztahy a komunikace jsou mojí radostí, profesí a životní misí… Ve firemním prostředí se tomu říká marketing. Mezi smrtelníky přátelství a láska. Osobní život se nám prolíná s životem pracovním… vše souvisí se vším.

Jsem kouč, mentor, lektor a mé základní životní hodnoty jsou Svoboda, Upřímnost, Otevřenost, Láska, Odvaha, Rozvoj, a Radost.

Jsem šťastný děda s mládím v srdci.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Objednávka služeb kouče

Objednat jedno sezení 60-90 min.

2800 Objednat sezení

Objednat balíček 12 sezení

28000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

  • Koučování 7+ let (počet koučovaích hodin 500+)
  • Úprava pracovních vztahů a komunikace 7+ let
  • Manažerská zkušenost 10 let
  • Komunikace
  • Vztahy

Zjistěte co vás brzdí

Tento test, také by se dalo říci „kvíz vlastního života“, vám pomůže poodhalit oblasti, které nežijete úplně podle svého. Nečekejte, že ve výsledcích dostanete přesný návod, jak z toho ven.

Nejsilnějším momentem tohoto testu je jeho vyplňování. Dovolte si věnovat sami sobě 10 minut. Zamyslete se nad každým řádkem a body si přidělujte s maximální sebeupřímností.

Jde o to si začít vědomě přiznávat, kde vám to skřípe. Přestat si nalhávat. Přijmout fakt, že to nemám ideální. Jestli s tím budete chtít něco dělat, je na vás…