Ke koučinku jsem se dostala přes svojí kamarádku Kristýnu Stokláskovou, která má projekt Šéfův svět a Svět asistentky.

Tehdy pracovala ve společnosti Neuroleadership, kde je majitelem Dr. Vladimír Tuka, MCC. Jeden z nejlepších koučů v ČR. Zdůrazňuji to, protože jsem šťastná, že jsem měla možnost se v životě učit od těch nejlepších.

Díky Bohu za to, protože mě certifikace a vše kolem provedlo nejtěžším obdobím v mém životě. Prošla jsem nejtvrdším military výcvikem Krav Maga na světě v Izraeli a po návratu jsem se vrátila s depresemi. Vše, co jsem celý život budovala bylo náhle pryč.

Co se (ne)stalo na Hermose beach…

To by možná ještě nevadilo, horší byly ty roky poté. Z akční, aktivní holky/ženy/herečky se stal někdo, kdo chtěl žít, protože život miluje, ale neměl sílu, energii a důvod. Ztratila jsem smysl života. Nic mě nebavilo, nedávalo smysl, přišlo mi to nespravedlivé, cítila jsem se ukřivděná, neoceněná a (ne)chtěla jsem žít. Chodila jsem po Hermose beach v Los Angeles, nemohla už několik týdnů usnout a prosila Andělíčky, ať si mě buď vezmou k sobě nebo ať mi pomůžou.

Výsledek či odpověď tedy znáte…

Na základě tohoto následně vznikl projekt „Šťastná mysl“, který je zde pro rozvoj lidského potenciálu a hledání darů a talentů v dětech, lidech a hlavně v každém, kdo chce, dá mi důvěru a bude mi věřit.

Bez víry/odvahy/naděje nelze téměř nic.

Veronika Petrová

Šťastná Mysl

KOUČ NA DRÁTĚ