Project Description

Veronika Petrová

Podporuji lidi v jejich růstu, hojnosti a prosperitě. Každý jsme jiný a každý máme jiné životní poslání, jiný smysl života. Čím dříve najdeme ten svůj, tím dříve žijeme smysluplný život.

Něco o mně

Vystudovala jsem herectví, obor dramatické umění a moderování, čemuž jsem se až do doby zhroucení věnovala. Pak přišla reality show Operace Izrael – nejtvrdší military výcvik Krav Maga na světě a ten mi během 4 dnů změnil celý život. Do ČR jsem se vrátila v depresích a jako jiný člověk. Ještě nějakou dobu jsem vydržela hrát a moderovat, přeci jen to byl celý můj život a ještě před zhroucením jsem měla již zakoupené letenky do Los Angeles, kam jsem následně v říjnu 2015 odletěla. Myslím si, že i to mě zachránilo. Postupné odpoutávání se od starého a obrovská a hluboká transformace. Přeměna v člověka, kterým jsem dnes.

Koučka a lektorka 5 Tibeťanů. Vždycky jsem milovala vzdělávání, přišlo mi důležité a proto jsem po herectví ještě vystudovala Vysokou školu obchodní – obor cestovní ruch a následně se průběžně certifikovala. Začalo to pro mě důležitou certifikací v Reiki v roce 2010 (s energií jsem pracovala již dříve, kdy jsem si přikládala ruce, což mi pomáhalo od bolesti břicha/slinivky), dále Reiki 2 a 3, Silvova metoda – metoda vizualizace, stress management, mindfulness, dále pro mě důležitá neurověda a Results coaching systém a nyní směřuji k certifikaci ACC, což je pro mě dalším životním milníkem. Koučování jsem si našla jako svoje poslání stejně jako v dětství herectví. Jsou to pro mě dvě stěžejní profese. Herectví a moderování se průběžně věnuji 19 let, koučování a lektorování 6 let.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test