Helena Strnadová

ÚLEVA, LEPŠÍ NÁLADA… odlehčení, kámen ze srdce, pocit, že věci mají řešení, že problémy nejsou tak velké a neřešitelné, pocit srovnaných myšlenek, chuť začít něco dělat…To jsou pocity, s kterými klienti odchází z mého sezení. Jsem na ně pyšná, protože těmi malými kroky a změnami, které postupně dělají a zařazují do svých životů, odstartují vždy ty VELKÉ.

…Co ještě víc říct o koučinku? PROSTĚ POMÁHÁJ…ve všech oblastech.

Něco o mně

Celý život pracuji s lidmi… Ať už jsem se věnovala dětem jako vystudovaná učitelka, plánovala práci druhým jako projektová manažerka, nebo vybírala kvalitní uchazeče jako HR specialista, vždy jsem vnímala, že to, co mi jde nejlépe, je plánování, komunikace, naslouchání, vnímání, schopnost naladit se a porozumět. To mě nasměrovalo a dovedlo ke koučování… Absolvování certifikovaného koučovacího výcviku byl jen začátek. Být dobrý kouč a partner vyžaduje ochotu a schopnost být stále otevřený, nebát se dalších zkušeností, dál se vzdělávat a pracovat na sobě.

Netvrdím, že Vám pomůžu vyřešit úplně všechno, ale můžeme spolu nastartovat chuť věci měnit, chytit nový dech, motivaci, lepší náladu, pojmenovat si a rozebrat to, co Vás nejvíc tíží a udělat z velkého problému pár menších…A postupně zjišťovat,  že třeba opravdu začínáte JINAK MYSLET, JINAK ORGANIZOVAT ČAS, JINAK JÍST…a třeba se i začnete HÝBAT a dělat věci, které jste si dřív neuměli představit.

Pojďme se spolu podívat na to, co Vás nejvíc trápí. Za zkoušku nic nedáte;-)

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat sezení 60-90 min

1400 Objednat sezení

Objednat balíček 6 sezení

7800 Objednat sezení

Objednat balíček 12 sezení

14400 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

  • Pár let ve školství
  • Pár let v plánování a marketingu
  • Pár let v HR
  • Pár certifikátů
  • akreditovaný koučovací výcvik Vědomý kouč
  • Kouč zdravého životního stylu (Mindset Health Coach)
  • Pár odkoučovaných hodin (od roku 2021)
  • …a baví mě lidi

Zjistěte co vás brzdí

Tento test, také by se dalo říci „kvíz vlastního života“, vám pomůže poodhalit oblasti, které nežijete úplně podle svého. Nečekejte, že ve výsledcích dostanete přesný návod, jak z toho ven.

Nejsilnějším momentem tohoto testu je jeho vyplňování. Dovolte si věnovat sami sobě 10 minut. Zamyslete se nad každým řádkem a body si přidělujte s maximální sebeupřímností.

Jde o to si začít vědomě přiznávat, kde vám to skřípe. Přestat si nalhávat. Přijmout fakt, že to nemám ideální. Jestli s tím budete chtít něco dělat, je na vás…