Lenka Šťastná

Jsem koučka a provázím na cestě změny mindsetu a životní transformace. Pomáhám klientům s odhalením jejich hlavních sabotérů a podporuji je při naplňování jejich cílů a potenciálu. Mám za sebou pedagogické vzdělání, vzdělání v oboru managementu, koučovací výcvik a 14 let praxe v korporátu v oddělení HR.

Něco o mně

Moje hlavní krédo při práci s klientem je „Žádná myšlenka není špatná“. Každý z nás jsme jedinečná osobnost a každá naše myšlenka je důležitá a cenná na cestě osobního růstu. Vnitřní klid a pocit bezpečí jsou pro mne vždy na prvním místě. Proto i vaše myšlenky dostanou prostor pro zvědomení. Zachycuji je a odkrývám s vámi. Moje otázky budou občas více na tělo a “zvláštní”. Zaručeně vás však přinutí zamyslet se nad situací jinak. Zjistíte, že nic není tak velký problém, aby se nedal řešit.

Díky koučinku najdete svoji jedinečnost. Umožním vám pochopit, co je váš ZÁMĚR v tomto životě. Dojdete k SEBE-UVĚDOMĚNÍ a naleznete svoje úžasné a JEDINEČNÉ JÁ, které se často skrývá pod nánosy kritických myšlenek a přesvědčení. Rozpoznáte vlastní POTENCIÁL a s láskou a sebe-přijetím se naučíte pracovat s vlastními KRITIKY A SABOTÉRY.

Jsem totiž přesvědčena, že cesta k nalezení svého potenciálu začíná sebe-uvědoměním si vlastních limitujících myšlenek. A klíčování limitujících myšlenek a cílená práce s nimi je základ mého koučování.

Co koučováním získáte?

  • Přijmete změny, které již delší dobu odkládáte.
  • Objevíte a pojmenujete přednosti, na kterých můžete dál stavět.
  • Získáte větší sebejistotu, naučíte se za sebe a svoje rozhodnutí postavit.
  • Odhalíte největší brzdy vaší kariérní či životní spokojenosti. Naučíte se usměrňovat své vnitřní kritiky.
  • Pochopíte, jak funguje vaše komunikace s druhými a jakým způsobem ji dokážete vy sami ovlivnit.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Rezervace schůzky bez členství

Objednat jedno sezení 60-90 min.

2000 Objednat sezení

Objednat balíček 12 sezení

21600 Objednat sezení

Zkušenosti

  • Personalista a HR manažer v oboru automotive korporátní firmě v letech 2004 – 2018
  • Od roku 2018 certifikovaný kouč – Brain-Based Coach, kurz akreditován ICF, NeuroLeadership s.r.o., 2018
  • Od prosince 2021 ve výcviku koučů Positive intelligence Coach, Shirzad Chamine (positiveintelligence.com)
  • Odkoučováno 70+ hodin