Project Description

Zuzana Hreus

Nastal váš čas. Čas na změnu. A já vám ho prostřednictvím koučování s radostí poskytnu.

Jsem podporující a empatická koučka žen, certifikovaná podle kritérií Mezinárodní federace koučů. Naslouchám a vedu klientky do hloubky, k věci a do akce. Pomáhám jim zlepšovat kvalitu jejich života. Mým záměrem je, aby ženy žily své sny, aby o nich jen nemluvily. Jste muž a chcete zkusit koučink se mnou? Ani vás se nezaleknu :)

Něco o mně

Hledáte občas chuť do života a máte pocit, že se točíte v kruhu?

Nedávají vám věci smysl, chcete si je v klidu ujasnit a chybí vám dostatečný nadhled?

I já to tak měla.

Stále jsem hledala, co je to, co mě skutečně baví dělat. Vystudovala jsem žurnalistiku, umím

skvěle anglicky, mám ráda lidi a baví mě je podporovat. Pracovala jsem v neziskovce i v korporátu.

Během rodičovské jsem si uvědomila, že se ale do korporátu vrátit nechci, že potřebuji být více tvůrkyní svého života.

Zkusila jsem koučink a najednou se nadchla. Čím víc jsem se mu věnovala, tím víc jsem si uvědomovala, že se vracím k tomu, co mě vždy bavilo – naslouchat druhým a pomáhat jim. Absolvovala jsem několikaměsíční koučovací výcvik podle kritérií ICF (Mezinárodní federace koučů) a v současnosti se připravuji na mezinárodní zkoušku.

Koučování je specifické tím, že nedostanete žádné zázračné rady, ani pilulky, po kterých by se vám během chvíle změnil život tak, jak chcete. Koučování je o upřímnosti, důvěře a práci na sobě. Často to souvisí se zavedením nových návyků, sebehodnotou, nastavováním hranic atd.

V koučování se zaměřuji hlavně na práci se ženami, nebráním se ani práci s muži. Ženy často zastávají tolik rolí, a proto si myslím, že je důležitá jejich vnitřní pohoda, vyváženost. Kolikrát na urovnání myšlenek nemají v záplavě povinností dostatek času, a to je přesně to, co já jim poskytnu. Jsem pro ně takový bezpečný přístav. Zároveň je ráda vystrčím z jejich komfortní zóny. Jsem jejich autentickou podporou, zvědomovatelkou jejich pokroků. A věřte, že na konci sezení/série je radost nejen na straně klientek, upřímně se těším s nimi.

A co dělám ve volném čase? Trávím čas s rodinou. Také mám ráda ruch města, dát si kávu nebo víno s přáteli. Hlavu si spolehlivě vyčistím při běhu a procházkách. Jsem nadšená čtenářka a baví mě objevování nových míst.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test