Project Description

Vít Hruška

PARTNERSKÉ VZTAHY. Jak bude naše půlhodinka probíhat? Společně vytvoříme příjemné a bezpečné zázemí pro krátké popovídání, zakončené jednou nebo dvěma možnostmi, které ve vaší situaci můžete zvážit jako další krok.

Něco o mně

Je mi 44 let, jsem rodák z Vysokého Mýta a již 24 let žiji v Českých Budějovicích.

Specializuji se na potřeby současných partnerských vztahů.

Z mého profesního i osobního pohledu dnešní partnerské vztahy potřebují zejména laskavost a porozumění. A nejen vztahy, ale především ti dva lidé, kteří tyto vztahy tvoří. V partnerských vztazích jsme si navzájem v naší lásce inspirací. Když sami na sebe začneme zapomínat, společná partnerská inspirace začne mizet spolu s námi.

Zkušenosti a praxe:

  • koučovací, mentorská a terapeutická práce s partnerskými vztahy – 6 let
  • práce se sourozeneckými vztahy – 3 roky
  • facilitace mužského kruhu – 5 let, účast na mužských kruzích od roku 2013 do současnosti
  • práce se vztahy s rodiči – 8 let
  • 10 let postupné práce se vztahy – prostor bezpečí, vztah s autoritou, práce s hranicemi, vlastní hodnota, práce s předešlými vztahy, techniky uznání a oceňování, příprava na nadcházející období v partnerských vztazích a další

Jak spolupráce probíhá:

Při své práci propojuji koučovací, mentorský a terapeutický přístup. Při koučování vám pokládám přímé otázky pro zviditelnění vaší situace. Mentorský přístup spočívá ve sdílení mých zkušeností. Můžete si tak uvědomit, že nejste jediní, kdo se běžně setkává se stejnými problémy. Terapeutický přístup je o naslouchání nás obou. Díky naslouchání svému příběhu se uvolníte. Postupně si ujasníte možné příčiny vaší situace a její následné řešení.

Společně pak na základě vašich aktuálních potřeb ve vašem životě inovujeme dosavadní strategii a způsoby spolupráce ve vašem vztahu. Budete tak mít více času, energie a dobrý pocit ze sebe sama.

Kontakty a rezervace

Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti a oblasti

Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test