Roderick Lambert

Pomáhám lidem změnit jejich život k lepšímu. Na moji práci miluji to, že vidím ihned pokrok mých klientů, který je dovede k cíli. Celá cesta a naše společná práce je vede k vědomějšímu způsobu prožívání života, lepšímu rozhodování a ke svobodě. Klienti na mne oceňují především lidskost, respekt a vnímavost.

Něco o mně

Během více jak 20 let práce v oblasti řízení lidských zdrojů a managementu jsem měl možnost řídit různorodé týmy v komplexních prostředí.

Spolupracoval jsem s řediteli skupiny, CEO, specialisty i administrativními pracovníky, řešil jsem mnoho rozličných situací a poznal mnoho různých lidí.

Moji klienti pracují v těchto firmách: Ernst & Young Parthenon, Duravit, Moonshot, ABB, Walmark, Manifesto Market, Femme Palette, Komerční banka Redside, Sphericam, Keyguru.cz, Impact Hub atd. Na vyžádání mohu poskytnout kontakty na klienty pro osobní reference.

A stále fascinovaně u svých klientů sleduji cesty poznání a sebepoznání. Obdivuji je pro téměř neomezené schopnostmi objevit jiné perspektivy, pracovat na sobě a rozvíjet se.

Moje nejoblíbenější témata jsou nalézání vnitřního smyslu života ve středním věku a pomoc lidem k dokonalému metabolickému zdraví, hubnutí a snížení rizika chronického onemocnění. Fascinuje mě oblast rozvoje firem a alternativní způsoby jejího budování

Kontakty a rezervace

Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Rezervace schůzky bez členství

Rezervace schůzky bez členství

Objednat jedno sezení 60 min.

3900 Objednat sezení

Objednat balíček 5 hodin

9900 Objednat sezení

Objednat balíček 10 hodin

16100 Objednat sezení

Zkušenosti a oblasti

  • Koučování 3 roky  (akreditace od ICF a EMCC)
  • Řízení lidských zdrojů a managementu 20 let
  • Kariérní rozvoj
  • Rozvoj leadershipu
  • Dovednostní a osobní rozvoj
  • Workshopy na téma „Síla naslouchání“
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test