Project Description

Přemysl Khýr

Jsem akreditovaný kouč, psycholog a psychoterapeut ve výcviku, který využívá všech získaných dovedností a znalostí k osobnostnímu růstu a překonávání překážek u svých klientů. Samotný koučink tak obohacuji o vstřícný, empatický a na klienta orientovaný přístup s psychologickými prvky. Rovněž se zabývám pozitivní psychologií, mindfulness meditací a zvyšováním psychické pohody, kdy každého klienta vnímám jako jedinečného a unikátního se svým vlastním příběhem, který je důležitý pro naši společnou práci.

Něco o mně

Jsem vystudovaný psycholog univerzity Palackého v Olomouci, pro kterého je velmi důležitý neustálý seberozvoj a vzdělávání abych mohl svým klientům nabízet stále kvalitnější služby. Koučinkem se po absolvování akreditovaného výcviku zabývám již druhý rok, kdy samotný koučink obohacuji o hlubší psychologickou práci. Je tak pro mě velmi důležitý každý jedinečný klient se svým životním příběhem, kdy se dále společně zabýváme osobnostním růstem, zvýšením psychické pohody, stanovením životních priorit a cílů či překonáním konkrétních problémů.

Kromě studia psychologie mám za sebou celou řadu kurzů. Absolvoval jsem akreditovaný výcvik v motivačních rozhovorech, který vychází z humanistické psychologie a pracuje s podněcováním motivace klientů. Dále mám za sebou kurz krizové intervence, akreditovaný kurz v relaxačních technikách, kurz mindfulness meditace či akreditovaný kurz v kariérovém koučinku. Zajímám se o pozitivní psychologii, která se na místo zaobírání problémy věnuje rozvoji pozitivních a silných stránek osobnosti k překonání životních překážek. V současné době si dělám psychoterapeutický výcvik v kognitivně behaviorální terapii. Určitě jsou tedy pro mě důležité pohledy a jádrová přesvědčení klientů o sobě samých a o okolí. Vycházím tak z tvrzení, že nás neznepokojují věci samotné, ale spíše naše vnímání a interpretace těchto věcí.

Ve své práci s klientem tedy kombinuji své dosavadní zkušenosti a znalosti jako psycholog a kouč. V práci s klientem je pro mě důležitá důvěra, otevřenost, přirozenost, vstřícný a pozitivní vztah. Pokud se tedy nacházíte na životní křižovatce, řešíte náročné životní téma či se chcete osobnostně posunout a pracovat na svém růstu, rád vám v těchto situacích nabídnu svou pomocnou a empatickou ruku.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test