Project Description

Petra Kubálková

Jsem nadšená wellbeing koučka a mentorka, která vám pomůže zpracovat pochybnosti o vašem poslání, nastavit si hranice, najít stabilitu a protančit se životem s vášní a v lehkosti.

Provázím odvážné ženy na jejich cestě k přeměně limitů a bloků, nalezení jejich cesty k sobě a naplnění životních snů a záměrů.

Něco o mně

Mým posláním je pomáhat odvážným ženám najít cestu k vlastnímu BLAHO-BYTÍ – k FLOW a spokojenosti sama se sebou v podnikání, v zaměstnání i v osobním životě.

Propojuji zdánlivě nepropojitelné. Díky své intuici a vhledům vidím možnosti v jakékoliv situací.

BLAHO-BYTÍ a FLOW můžete zažívat v osobním i pracovním životě. Vím, jak moc jsou tyto dvě oblasti provázané a na setkání se mnou se jim věnujeme.

Ukážu vám, že životem můžete tančit s lehkostí a v souladu sama se sebou.

Naše společná cesta začíná pohledem dovnitř. Zdolávat vrcholky světa, ultra maratony a další adrenalinové sporty vyžaduje sílu, fyzickou zdatnost a akci.

Zdaleka větší odvahu vyžaduje podívat se do svého nitra, rozpomenout se na to kdo jsem, co skutečně chci a jak mám naplnit svůj smysl života.  A tohoto kroku jsou schopné odvážné ženy, se kterými pracuji.

Klientkám nabízím individuální koučink a mentoring v oblasti podnikání, práce i soukromého života.

Využívám zkušenosti z oblasti obchodu, marketingu, HR a koučovacích technik, neurovědy, mindfulness, pozitivní psychologie, well-beingu včetně vizualizačních a prožitkových technik.

A kdo jsem?

Jsem, koučka, mentorka, HR konzultantka a manažerka.

Propojuji své letité zkušenosti z lidských zdrojů s koučinkem.

Osobním rozvojem se zabývám víc jak 12 let.

Téměř 2 roky se věnuji oblasti koučinku a mentoringu intenzivněji.

Zájmy

Práci jsem měla vždy jako koníčka a je tomu i s koučinkem. Mezi mé další koníčky patří příroda, pěstování květin, fotografování, Qi Gong, houbaření a procházky.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

  • Osobní rozvoj 12+ let
  • Koučování 1+ rok
  • Oblast lidských zdrojů 13+ let
  • Manažerské zkušenosti 5 let
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test