Project Description

Petra Antošová

Jsem koučka a průvodkyně. Většinu svého profesního života jsem zasvětila neziskovému sektoru: pracovala jsem jako manažerka a koordinátorka v oblasti rozvojové spolupráce, zejména vzdělávacích projektů.

Něco o mně

Jsem koučka a průvodkyně. Většinu svého profesního života jsem zasvětila neziskovému sektoru: pracovala jsem jako manažerka a koordinátorka v oblasti rozvojové spolupráce, zejména vzdělávacích projektů. Mnoho let jsem také byla na volné noze. Asistovala jsem komunitním organizacím při jejich vzniku. Školila jsem strategické plánování a projektové řízení. Jako nezávislá konzultantka, mentorka a poradkyně jsem spolupracovala také s akademickými a státními institucemi. Věnuji se také facilitaci. Díky své práci jsem procestovala svět a spolupracovala s lidmi z různých zemí a společenských vrstev. Provázím také poutníky v rámci doprovázených poutí. Inspirují mne poradní a ženské či žensko-mužské kruhy. V koučování vycházím ze systemiky, vystudovala jsem koučing zaměřený na řešení (Solution Focused). Ráda koučuji v pohybu: třeba při procházce v parku, nebo lesem. Naplňuje mne být svědkem toho, jak koučování otevírá nová témata, nové perspektivy a vlídným, laskavým způsobem přivádí člověka do svého středu: k sobě sama. Ve své práci zapojuji tělo. Ráda také využívám také techniky mindfulness: všímavosti.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

– koučuji od roku 2021

– mám zkušenost s individuálními i korporátními klienti (koučuji management v organizacích a firmách)

– koučuji v čj i aj (v mezinárodním prostředí jsem doma)

– mám přes 15 let zkušeností s přípravou a vedením seminářů, školení na míru, mentoringových programů a facilitací

– mám přes 15 let zkušeností s vedením mezinárodních týmů a prací se skupinami

– pracovala jsem jako zaměstnanec na plný i částečný úvazek i jako nezávislá konzultantka a mentorka

– vedla jsem mezinárodní konsorcia a velké projekty, na nichž spolupracovalo několik mezinárodních organizací

– studovala jsem koučování zaměřené na řešení akreditované Mezinárodní federací koučů: ukončeno v roce 2021 (ACC)

– mám přes 150 odkoučovaných hodin

– hlavní témata, se kterými za mnou klienti přichází: rovnováha v životě: slaďování práce a péče o sebe a o rodinu, leadership: jak být dobrým vedoucím a neztratit v tom sám sebe, práce se stresem, vyhoření, překonávání těžkých životních situací a krizí, mateřství, osobní rozvoj, čas na sebe, vztahy

– jsem ve výcviku pro facilitátory systemických konstelací

Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test