Project Description

Nikola Kročková

Jako koučka pomáhám svým klientům najít cestu k naplněnému a uvědomělému životu.

S klienty hledám skutečně jejich cíl, cestu a „musím“ nahrazuji „chci, těším se, jsem zvědavý…“. Nejenže se během koučování posouváte v rámci svého tématu, ale chci, abyste odcházeli s chutí do práce a radostí ze života. Jakkoliv může být někdy náročný.

Něco o mně

Jedna z mých klientem řekla: „Koučování s Nikolou je krásný proces, co mění životy“. Opravdu věřím, že to koučování dokáže, a proto se mu věnuji. Od psychologie, která je mou alma mater, to byl už jen krůček k tomu stát se koučkou.

Je to ta část mojí práce, kde společně s Vámi vytváříme zvědavostí a nápady nabitý proces, který vede ke kýženým výsledkům.

Jak pracuji

K tématu, se kterým přicházíte, se nebojím přistoupit kreativně a s klienty někdy vyrazím i ven. Citlivě Vás vedu k definici cíle, kterého chcete dosáhnout. Cíle jsou často určovány zevnějšku nebo nemají pro jedince skutečnou hodnotu.

Najdete si tak opravdu „svůj“ cíl a chuť se pustit do práce – ať už pracujete na svém sebevědomí nebo překopáváte celý svůj osobní či pracovní život. Jako somatická koučka navíc věřím, že motivace není jen o tom, co si myslím, ale i o tom jaké mám ve vztahu k tématu pocity a jaké signály mi dává tělo.

Při Vaší cestě jsem Vám oporou i ďáblovým advokátem. Společně vytvoříme mnoho možností, jak se do cíle dostat, a nakonec to budete vy, kdo proběhne cílovou páskou. Těším se, až to oslavíme.

O mě

Ze svého profesního zázemí čerpám i v osobním životě. Pomohlo mi se dostat i v mladém věku tam, kde jsem – milující partnerka, dobrá šéfka i podnikatelka. Nejvyšší hodnotou je pro mě smysluplnost a láska.

Snažím se jimi naplnit každý svůj den, i přesto, že je toho někdy dost. Na své práci nejvíce miluji komunikaci s lidmi, jednotlivci i skupinami a to, jak jim psychologie a koučování přináší do života uvědomění a radost.

Každé setkání je pro mě nesmírnou inspirací. Je mi ctí být u toho, když se věci ve Vašem životě dávají do pohybu.

Kontakty a rezervace

Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti a oblasti

  • koučování 1+ rok
  • psychologie 5 let
  • manažerské zkušenosti 2 roky
  • lektorské zkušenosti 4roky

Vzdělání: somatické koučování, obor Psychologie (FF Univerzita Karlova)

Lokalita: Osobně v centru Prahy. Také nabízím koučování venku (kdekoliv ČR).

Jazyky: Český jazyk rodilý mluvčí, anglický jazyk

Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test