Nikol Janovská

Jste připravení dát sebe na první místo? Nabít si zas baterky a mít dost času na vše, co máte rádi a je pro vás důležité? Miluju předávat svou energii dál a být svědkem toho, jak měníte sami sebe, končíte s výmluvami a děláte potřebné změny. Protože všechno, co ke svému posunu potřebujete, je už dávno skryto ve vás, jen to spolu vytáhneme na denní světlo.

Něco o mně

Malá ukázka toho, co všechno se dá objevit za 1 rok aneb můj rok 2020 ve zkratce:

 • Odchod z práce, nástup do nové práce
 • Malé zhroucení z nové práce následované dalším odchodem
 • Hledání svého poslání, nalezení koučování!
 • Koučovací výcvik, začátek koučovací praxe
 • Ukončení 14letého vztahu a rozvod
 • Stěhování do nového bytu

Jak vidíte, každý z nás má za sebou nějaký příběh. A já jsem vždycky strašně ráda poslouchala příběhy a zkušenosti různých lidí, fascinovaná tím, co všechno nám život může přinést a připravená si z těchto příběhů vzít i něco pro sebe.

Na počátku roku 2020 u mě začala obrovská životní změna. Po letech práce jsem málem vyhořela, což mě vedlo k rozhodnutí v práci skončit a najít konečně „to moje“. Moje poslání, práci, která mě bude bavit a budu jí dělat s radostí. Práci, která bude druhým lidem skutečným přínosem a pomocí.

Během několika měsíců odpočinku, cestování, objevování sama sebe a dalšího vzdělávání jsem po jednom seberozvojovém pobytu přišla na to, že koučování je to pravé ořechové. Že to je ta nejkrásnější cesta, kterou mohu druhým lidem pomáhat, aby byli ve svých životech šťastní a naplnění, aby nežili jen tak napůl.

Sama se o seberozvoj aktivně zajímám už řadu let. Za tu dobu jsem přečetla spoustu knih, navštívila řadu seminářů a workshopů a zkoušela (s různými výsledky) meditovat. Ale v roce 2020 jsem to všechno začala postupně i žít.

Vím, jaké to je, když netušíte, co byste měli dělat. Vím, jak je náročné, si svoje rozhodnutí ustát před blízkými lidmi a nenechat se zviklat ve své víře. A taky už vím, jak úžasný je to pocit, když to všechno zvládnete a jdete si za svým!

Nejraději se v koučování věnuji tématu vztahů, životní energie, nalezení poslání, práci a kariéře. Mám za sebou výcvik metody Život jako hra a metod NLP (neurolingvistické programování). Díky tomu můžeme jít rovnou po příčinách a využívat tak mozek naplno ve váš prospěch, tak aby byl vaším kamarádem a ne překážkou.

Jsem optimistická a usměvavá osoba, ve volném čase nejvíc miluju čtení knih a tancování. Hudba a tanec jsou totiž další velký lék a prostředek uvolnění. Když budete chtít, nasdílím s vámi své playlisty na Spotify 😉

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Rezervace schůzky bez členství

Objednat jedno sezení 60 min.

2000 Objednat sezení

Objednat balíček 6 sezení

12000 Objednat sezení

Zkušenosti

 • 2+ roky praxe v koučinku
 • ICF akreditovaný výcvik metody Život jako hra
 • Certifikace NLP Praktikant od mezinárodní asociace NLPEA
 • Seberozvoj a meditace
 • Biohacking a psychosomatika