Project Description

Milena Pastirčáková

Jsem koučka s mezinárodní certifikací a s klienty se zaměřují na témata jako jsou: BLOKY V PODNIKANÍ, RAST FIRMY, PRÁCE V STRESOVÉM A TOXICKÉM PROSTŘEDÍ, PROKRASTINACE A PRIORITY. 

Něco o mně

Jmenuji se Milena a jsem mezinárodně certifikovaná koučka. Miluji firemní prostředí, jsem dítě korporátu, kde jsem strávila 16 let.

Na základě toho jsem absolvovala akreditovaný koučovací výcvik, který jsem ukončila mezinárodní akreditaci ACC (Associace Certified Coach) dle ICF (International Coach Federation).

Mám od koučované 500+ hodin.

Ke koučování mě přivedla moje vlastní zkušenost, kde jsem zažila sama na sobě změnu nejen myšlení a zamilovala jsem si to. Tím, že změníte své myšlení, se změní vaše okolí a zároveň se vám změní život. A to je kouzlo koučování.

Koučink vnímám jako skvělý nástroj. Každý z Vás je nejlepší odborník na svůj život a koučink Vám pomůže ať už v osobním životě ujasnit si myšlenky, vytvořit nové návyky, nastavit své hranice nebo v businessu při delegování práce, nastavení strategie nebo prokrastinací.

Našla jsem své poslání a smyslem mého života je pomoci druhým na jich cestě. Koučování není o radách ale o otázkách, přemýšlení a komunikaci. Jsem empatická, citlivá a zároveň z vás dostanu maximum. Jsem člověk, který se NEZDÁVÁ a hledá několik cest k úspěšnému cíli.

ŘÍDIM SE CITÁTEM:

Když Ti nějaký člověk řekne „NE“ neznamená to, že se to nedá. Znamená to jen, že to nelze s ním. Ale bez něj ANO.

Hodnoty, které ve své práci uznávám :

EMPATIE – dokážu rozkrývat emoce uložené a skryté v hloubce člověka

TAH NA BRANKU – velmi jednoduše se ponořím do situace a rovnou hledám nejlepší řešení. Výsledek je pro mně zásadní

DŮVERA – vytvářím důvěrné a bezpečné prostředí, kde si klienti dovolí být sami sebou. Vytvoření prostoru důvěry a bezpečí je velmi důležité a klíčové pro úspěch.

ETICKÝ KODEX – zachovávám mlčenlivost o obsahu informací podle asociace ICF (International Coach Federation).

NÁKAZLIVÉ POZITIVNÍ MYŠLENÍ A NABITÁ ENERGIE – jsem pozitivní člověk, který své nakažlivé pozitivní myšlení přenáší téměř okamžitě na své okolí a svoji energii transformuji dál

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

 • Certifikáty a vzdělání:RE&Coach akreditovaný kurz dle ICF r. 2018Mezinárodní certifikace koučů dle ICF akreditace ACC (Associace Certified Coach) r.2020Regresívní psychoterapie r.2020, Psychoterapeut Vlasta KulováEfektivní komunikace lídra r. 2019 Synergogický institutLeadership – styly chování r. 2020 Synergogický institutProdejní myšlení a jednání r. 2020 Synergogický institutZkušenosti:
  • Koučování od r.2018 (už po dobu koučovacího výcviku)
  • Aktuálně mám odkoučovaných 500+
  • Cíle, životní poslání a priority
  • Nastavení hraníc
  • Kariéra
  • Delegování, strategie a nastavování procesů
  • Práce v stresovém prostředí, toxické prostředí,nastavení a práce s priority
  • Motivace a vztahy na pracovišti, prokrastinace
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test