Mgr. Andrea Šatopletová

Profesionální certifikovaná transformační koučka, systemická psychoterapeutka a efektivní žena v práci i doma. Dál se seberealizovat, dosahovat vyšších cílů, i když už máte rodinu, mnoho aktivit a v práci více zodpovědnosti? Je to pro Vás skvělá představa efektivního člověka?

Něco o mně

Byla jsem úspěšná, ALE…

Chtěla jsem se dále seberealizovat, mít rodinu a zvládat všechno dohromady. Byl to chaos, stres a doplatilo na to moje zdraví. Prošla si hraničním syndromem vyhoření. Cítila se pod psa. Nestíhala, snažila se všem pomoci, žila v neustálém shonu, neuměla odpočívat. Cítila jsem zmatek, smutek a nenaplněnost spíše než radost z úspěchu a dobře odvedené práce.

Od r. 2013 jsem absolvovala cca 1000 hodin konzultací s mými spokojenými klienty, kterým jsem pomohla zefektivnit jejich pracovní návyky i osobní život.

Před dosažením svých 30-in jsem již koučovala ředitele a vedoucí firem, kteří svou efektivitu a výkonnost zvyšovali pomocí mnou kladených mocných otázek a díky vzájemné efektivní komunikaci. Přibližně polovina z nich proběhla se ženami, které se naučily přijímat sebe jako ženy v pracovním procesu. Odhalily tajemství ženské efektivity a odvrátily nebezpečí syndromu vyhoření nebo jiných zdravotních potíží.

U mužů jsem se inspirovala v jejich zacílenosti. U žen sledovala společné jmenovatele, které je třeba mít na zřeteli. Jsem přesvědčená, že ženská efektivita, produktivita a výkonnost má jiné zákonitosti než ta tradiční mužská.

Tak vznikla unikátní metoda pro zvýšení efektivity každý den s názvem FOKUS™, která využívá práci s detailem a nadhledem.

Na úspěšný produktivní život ženy i muže pohlíží inovativním způsobem. Podporuje výkonnost, produktivitu, time-management a zároveň myslí na RADOST, ODPOČINEK A SPOKOJENOST V OSOBNÍM ŽIVOTĚ. Protože všechny oblasti v životě jsou vždy prolnuté.

Preferuji minimalismus, přímou otevřenou komunikaci a intuici. Podporuji svobodné vzdělávání a svobodné firmy.

A díky tomu všemu mohu konečně skutečně prožívat svůj život. Být zdravá, efektivní a cítit smysl ve své činnosti. Mít dostatek času na své dítě, muže i širší rodinu. Pravidelně se věnovat sobě a svým aktivitám. Cestovat, poznávat nová místa a neustále se vzdělávat a rozvíjet.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Rezervace schůzky bez členství

Objednat jedno sezení 60 min.

800 Objednat sezení

Zkušenosti a oblasti

  • Koučování 8+ let
  • Osobní růst, úspěch a správné nastavení cíle
  • Přirozená autorita a zdravé sebevědomí
  • Nastavení time-managementu, hranic a umění říkat NE
  • ♀ a ♂ efektivní leadership a spokojený tým
  • Vztahy a komunikace
  • Mentorink a supervize
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test