Project Description

Martin Lavický

Uvědomil jsem si, že mé rozpoložení, mé nálady a mé pocity ovlivňují každodenní výsledky všech mých činností. Rozhodl jsem se tedy, že se začnu věnovat tomu, v čem vidím smysl nejen pro sebe, ale i pro ostatní. V roce 2019 jsem úspěšně zakončil profesionální výcvik Koučink jako umění.

Něco o mně

Jak jsem našel svoji cestu

Uvědomil jsem si, že mé rozpoložení, mé nálady a mé pocity nejvíc ovlivňují každodenní výsledky všech mých činností. Říkal jsem si, v práci přece trávím většinu svého života, můj profesní život bude ovlivňovat můj soukromý život.

To jsem ještě ale netušil, jaká překvapení si pro mě život připravil. Zpětně vím, že mé rozhodnutí stát se koučem bylo mnohem jednodušší než jeho realizace. Několikrát jsem z cesty sešel a musel sám v sobě hledat smysl mého počínání. Profese obchodníka mě však stále utvrzovala v tom, že práce s lidmi mě opravdu naplňuje.

Rozhodl jsem se tedy, že se začnu věnovat tomu, v čem vidím smysl nejen pro sebe, ale i pro ostatní. Díky profesi kouče se mi tyto dvě kritéria propojují.

Jsem kouč

Má cesta kouče začala nejprve samostudiem už na střední škole. V roce 2019 jsem úspěšně zakončil profesionální výcvik Koučink jako umění, který je akreditován Českou asociací koučů ČAKO, ale i Ministerstvem školství a evropskou EMCC (European Mentoring and Coaching Council).

Jsem sportovec

Už jako kluk jsem se závodně věnoval skokům na lyžích a účastnil se mezinárodních soutěží. Od 16 let aktivně boxuji. Sport mi dal mnoho cenných zkušeností, které mi pomáhají v mém životě i v koučování. A není to náhoda, protože právě ve sportu má koučink své hluboké kořeny.

Jsem fotograf

Zachytit pomíjivé chvíle je kouzlo, které dokáže jen fotografie. Na fotografiích jsou vidět lidské emoce, pocity, které se viditelně projevují i při koučování. Fotografování vnímám jako umění, které mě vždycky táhlo, a tak fotím pro radost.

Kontakty a rezervace

Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti a oblasti

  • Koučování se oficiálně věnuji od roku 2019
  • Osobní rozvoj
  • Sport
  • Kariéra
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test