Marie Jedličková

Často slyšíme, že si svůj život vytváříme sami. Jak to ale vlastně uchopit se někdy učíme i celý život. Koučink dokáže ušetřit roky pokusů a omylů za několik hodin.

Mou velkou vášní je objevovat, jak tvořit život po svém a přitom dávat, ne brát. Svým klientům pomáhám jít za svými cíli způsobem, který změní jejich přemýšlení.

Něco o mně

Většinu svých dvacátých let jsem svědomitě studovala, pracovala a tvrdohlavě ignorovala veškeré pokusy mého těla informovat mě, že by bylo taky dobré dělat něco, co mě baví. Brzy přišlo tvrdé vyhoření a několikaleté hledání řešení – cestování, půsty, diety, sportování, meditace až po koučink.

Právě koučování se ukázalo být tím chybějícím článkem. Za několik sezení jsem se naučila kde začít, jak převzít zodpovědnost a začít vědomě tvořit trvalé změny, které mají smysl.

Koučování pro mě znamená možnost od píky změnit svůj život bez ohledu na startovní bod. Od opakovaných angín, migrén, a nakonec i depresí, až po život plný tance, cestování, odvahy a opravdovějších vztahů s rodinou, přáteli i sama se sebou.

Jako koučka se neustále vzdělávám, především v oblasti neurovědy, stravování a práce s myšlenkami a emocemi. Učím se a ráda používám také tradiční přístupy jako meditace, cvičení s dechem, jógu nebo EFT.

Mám ráda latinské tance, hikování v přírodě a zvuk oceánu. 

Věřím, že člověk, který vědomě obětuje útulné bezpečí, aby měnil svůj život k lepšímu je nezastavitelný. 

 Jak koučování probíhá 

Transformační série koučování má alespoň 6, ale nejlépe 12 sezení. První sezení věnujeme nastavení cílů, které vás nadchnou a budou inspirovat. Všechna ostatní sezení spolu budeme cíle přivádět k životu. Výstupem každého sezení jsou konkrétní akce, které vás k vašim cílům povedou.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Objednávka služeb kouče

Objednat jedno sezení 60-90 min.

1300 Objednat sezení

Objednat balíček 6 sezení

7500 Objednat sezení

Objednat balíček 12 sezení

14000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

  • ICF akreditovaný výcvik u Neuroleaderhip s.r.o. (100 hodin výcviku, certifikát Professional)
  • 140+ hodin koučování klientů (v češtině a angličtině)
  • IT Projektový management (5 let)
  • Solo cestování a digitální nomádství
  • Pravidelné meditace, jóga, tai-chi (2 roky)
  • Meditační výcvik v Thajském chrámě Mae Hong Son (13 dní)
  • Technika EFT
  • Vlastní zájem o neurovědu a zdravou výživu
  • Přerušované i klasické půstování
  • Poražení migrén, úzkostí, deprese a vyhoření – bez léků

Koučování poskytuji v češtině a angličtině.

Všechna sezení jsou naprosto důvěrná a podléhají etickému kodexu ICF.