Lenka Kotrbatá

Jsem certifikovaná somatická koučka a mentorka. A proč jsem se stala koučkou?

Myslím si, že předeším v této době je pomoc potřeba. Víc než kdy dřív jsme se dostali do virtuálního prostředí, oděleni od ostatních. Stres a úzkost se zvýšila a protože s tímto mám své zkušenosti, ráda lidem pomohu.

Něco o mně

Přes 16 let jsem se věnovala obchodně manažerským profesím v korporacích, středních společnostech i startupu.

Přes deset let se intenzivně věnuji standardnímu tanci a argentinskému tangu. Závodně a také jako lektor:-) Obě tyto vášně se snoubí v somatickém koučinku, jehož ročním výcvikem jsem prošla, a mám tedy akreditaci ICF.

Vycházím ze somatického, celostního přístupu k člověku. Zahrnuje nejen naše myšlenky, emoce, tělo, práci s podvědomím, ale také prací s prostředím a zvukem.

Tělo a myšlenky nám dávají indicie, kam směřujeme. Náš postoj těla, gesta, to jaká používáme slova nám v mnohém napoví, jak se na danou situaci díváme a co nás brzdí.

Společně tak nahlédneme k příčině vašeho problému. Odhalíme postupné kroky vedoucí k řešení, které už nosíte v sobě a ani si to neuvědomujete.

Kontakty a rezervace

Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti a oblasti

  • Koučování 5 let
  • Lektorská činnost, vzdělávání a rozvoj lidí 10 let
  • Manažerská zkušenost 16 let
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test