Project Description

Klára Růčková

Věřím v obrovský potenciál každého z nás. Pojďme společně odkrýt ten Váš. Stojíte před velkou změnou, důležitým rozhodnutím nebo se Vám ztrácí cesta, po které jdete? Jsem tu pro Vás, připravena na společnou cestu za hledáním odpovědí a cesty k Vašim cílům. Vše potřebné máte již v sobě, mým úkolem je zajistit bezpečné a inspirující prostředí, ve kterém Vám to podstatné vypluje na mysl. Jsem certifikovaná koučka, a za chvíli i psycholožka. Kromě klasického koučování nabízím také koučování v přírodě a na horách.

Něco o mně

Jsem vášnivá horalka, cestovatelka a obdivovatelka různých kultur, milovnice kávy a vína, koučka, HRistka a v neposlední řadě „skoro“psycholožka. Psychologie je směr, kterému se chci plně věnovat, už teď mě psychologie provází vším, co dělám. Velmi důležitými hodnotami pro mě jsou (sebe)rozvoj, (sebe)poznání a (sebe)vzdělávání, takže těmto oblastem věnuji mnoho času a ráda v nich podpořím i Vás!

Koučink je pro mě metoda nekonečných možností. Díky koučování objevíte, co je skryté a zvládnete i to, co se Vám teď zdá nemožné. Baví mě naslouchat životnímu příběhu klienta a poznávat jeho jedinečnost. Naplňuje mě vidět, jak mi klient doslova roste před očima, v ten moment si řeknu, že tohle má opravdu smysl.  

Jako koučka Vám nebudu nic radit a předkládat postupy “jak na to”, takže odpadá následné zklamání z toho, že jste selhali v něčem, co vám někdo nalajnoval a má “zaručeně” fungovat.  Místo toho budete mít k dispozici bezpečné prostředí, kde můžete cokoliv sdílet a já se se postarám o to, aby to prostředí bylo také inspirativní, abyste se pomocí koučovacích otázek a účinných koučovacích technik dostali k náhledům a nápadům, které vám zatím byly skryty, a které následně přetavíme v konkrétní kroky k Vašemu cíli.

Nabízím také koučování v přírodě a delší koučovací setkání na horách (Beskydy). Bytí v přírodě a chůze zvedá tuto formu koučinku do nové dimenze. Klienti mluví o hlubším prožitku, o silnějším kontaktu se sebou a o vyšším počtu AHA momentů v porovnání s koučinkem vevnitř a vsedě.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

  • Koučování 1+ rok
  • Kariérní poradenství 1+ rok
  • HR, lidské zdroje (nábor, rozvoj zaměstnanců, HR marketing) 4+ roky
  • Mnoho seberozvojových a odborných kurzů (psychologie, koučink, HR)
  • Osobní růst a sebepoznání
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test