Project Description

Jiří Zuzánek

Pomáhám lidem nalézt vrozenou duševní pohodu tak, aby si všimli, že nic zvenku nemá dopad na to, kým jsou. Vedle toho se bavíme o principech tvorby, aby se snadněji mohli pustit tam, kam je srdce zve.

Něco o mně

Během posledních roků studia střední školy, kdy jsem se trápil a hledal, tak jsem narazil na facebooku na pár blogů lidí, kteří si říkali koučové a snažili se něco psát o našich lidských možnostech. Tenkrát to byl pro mě nádech naděje, i já bych mohl něco dokázat. To jsem si ovšem neuvědomoval, že má hodnota se nezvedne, až to někam dotáhnu a tak jsem začal coby fotograf na volné noze se hnát za penězi a hlavně uznáním, které jsem si myslel, že přijde ruku v ruce s nimy.
Nepřišlo. Přišlo zklamání a nové nepříjemné pocity prázdna a naštvání. Tak jako to nejlepší řešení jsem viděl se vydat na cestu sebepoznání na „full time“. A hledal, zkoušel všelicos se sebou. Až jsem na jednom semináři si uvědomil bytostně. Koučink a lektorování to je ono.

A postupně během roku 2017 jsem si uvědomil, kterým koučovacím směrem se vydat. Věci jsem dělal hodně na sílu a snažil jsem se, ale bylo mi poukázáno, že nebudu lepším člověkem až. Ze své podstaty jsme všichni skvělí a optimálně fungující. Jen tomu nestát v cestě. Hodně se mi ulevilo, když jsem si uvědomil, že jsem v pořádku. Že jsem nikdy nebyl porouchaný a že jsem svou hodnotu nemusel hledat venku, nebo se sebou něco dělat, abych byl lepším.

No a teď si 4.rokem jako bokovku povídám s lidmi o nich, o tom jak fungují a kdo ve své podstatě jsou. Stále mě to udivuje, kolik mentální pohody to vnáší do lidských životů a kolik (promiňte mi to slovo) lásky a porozumění to do života přináší. Jako vedlejší efekt té pohody je, že jsou lidi tak nějak tvořivější a efektivnější.

Mé zájmy – otužování zejména výšlapy ve skupinách na Ještěd, fotografování, stolní tenis, akrojóga a rád tvořím rozhovory s lidmi

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test