Jiří Černý

Pokud by mi někdo před 10 lety řekl, kam se budou ubírat mé kroky, asi bych se mu hlasitě vysmál, ale jak se říká – člověk míní, osud mění. Skrze různé životní zkušenosti jsem se propracoval až ke koučinku, ve kterém jsem nalezl účinný systém, jak dát šanci i dalším lidem, kteří mají chuť započít svou cestu za osobní spokojeností.

Něco o mně

Motto: Nehledejte problém, hledejte řešení

  • Od aktivního sportovce k peciválovi a zpět
  • Od negativního, smutného, nesebevědomého k respektujícímu, važícímu si sebe sama, a spokojenému
  • Od věcně podrážděného k chápajícímu a naslouchajícímu
  • Od člověka, kterého rozhodila i malá změna k člověku, co pracuje se situací, jaká je
  • Od člověka, který si vše bral osobně k člověku, co respektuje cizí názory a umí s nimi pracovat
  • Od nerváka po emočně stabilního
  • Od člověka, co neznal svoje hranice k člověku, co umí říct i ne

Velkou část mého života jsem strávil ve velkém bankovním korporátu. Začínal jsem na nejnižších pozicích v „potravním“ řetězci, kde jsem doslova jen přežíval od výplaty k výplatě, abych si mohl “dělat radost” věcmi. Až po změně pracovní změně, která mi ukázala, ze štěstí, klid a vyrovnanost si díky věcem nezískám. Byla to právě pozice neoblíbeného kontrola hotovosti, která mi nakonec otevřela nejen dveře do nového světa, kde nebylo důležité odsedět si 8 hodin a pak jít domů, ale naučila mne mluvit s lidmi, což bylo nakonec důležitější, než samotná náplň práce. Každý člověk měl svůj příběh a každý měl svoje problémy a starosti, které ze sebe dostal možná právě proto, že jsem byl z počátku víc cizí, než lidé v jejich nejbližším okolí. Postupně jsem se naučil, že komunikace je mocná čarodějka, která i z těch nejzatvrzelejších lidí dokázala udělat usměvavé a komunikativní partnery, kteří se rozzářili a uvolnili zejména proto, že se jich někdo jen zeptal, co je vlastně trápí.

Dnešní velmi uspěchána a výkonově zaměřená doba na nás klade velké nároky a je těžké odlišit co je opravdu důležité a co je jen společensky přijatelné plnidlo.

To mě přivedlo k myšlence pokračovat v tomto přístupu i po ukončení pozice v bance a tak jsem se začal věnovat koučinku – od akreditovaného kurzu, po následná studia a praktické zkušenosti s lidmi.

Každý jsme jedinečná osobnost a měli bychom mít sami sebe na prvním místě. Pokud nebudu jako jedinec šťastný, nikdo další to za mě neudělá.

Koučinku se aktivně věnuji od roku 2021 a mám odkoučováno více než 100 hodin.

Jsem táta od dvou kluků, šťastný a milující manžel, aktivní sportovec a duší pořád mladík, který Vám bude průvodcem na cestě za spokojenějším, šťastnějším a seberespektujícím životem.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Objednávka služeb kouče

Objednat jedno sezení 60-90 min.

1000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.