Project Description

Jana Dragová

Pomáhám svým klientům určit směr a nalézt tak vlastní cestu. Věřím, že každý může žít šťastný a naplněný život dle svých představ.

Něco o mně

Celý život jsem se snažila dělat věci správně. Dělat věci tak, aby odpovídaly požadavkům a představám lidí kolem mě a společnosti obecně. Poctivě jsem pokořovala jeden životní milník za druhým a čekala na okamžik, kdy dojdu kýženého výsledku ve formě vnitřního naplnění a životního štěstí. Vždy jsem byla hodně zaměřená na výsledek a tak jsem očekávala, že dosahování výsledků je to, co mě ke štěstí dovede.

Od úspěšného zakončení studia, přes první práci, až po dosažení manažerské pozice v zahraniční korporátní firmě. Stal se ze mě odborník v mém oboru, ale pocit naplnění a štěstí se nedostavil, ba naopak. Dle hesla „Nemůžeš, tak přidej.“ jsem se úspěšně dopracovala až k vyhoření.

Díky koučování jsem ale pochopila, že cesta ke spokojenosti vede jinudy. Koučování mi ukázalo, že můžu převzít odpovědnost za svůj život a proto nyní pomáhám druhým na jejich cestě za lepším a naplněným životem. Za takovým životem, který vyhovuje právě jim a ve kterém nemají místo žádné limity.

Pro své klienty jsem nejen oporou, ale i výzvou. Věřím v lidský potenciál a spolu s klientem z něj dostáváme maximum.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

  • Akreditovaný výcvik v akademii koučů – Život Jako Hra
  • Koučink 0,5 roku
  • Mzdy a personalistika (zpracování mezd, personálně mzdová agenda, konzultační činnost v oblasti mezd a personalistiky) 14+ let
  • Manažerské zkušenosti a vedení týmu 5+ let
  • Bezpočet kurzů (osobní rozvoj, koučink, leadership, mzdy/personalistika, aj.)
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test