Jana Dragová

Jsem koučka s terapeutickým přesahem, mentorka a lektorka. Věřím, že smyslem života není běh v křeččím kolečku a neustálá honba za cíli. Svým klientům pomáhám především v oblasti psychohygieny, práce s časem a vlastní energií. Společně nacházíme cestu ke spokojenému životu bez pocitu přetížení.

Něco o mně

Celý život jsem se snažila dělat věci správně. Dělat věci tak, aby odpovídaly požadavkům a představám lidí kolem mě a společnosti obecně. Poctivě jsem pokořovala jeden životní milník za druhým a čekala na okamžik, kdy dojdu kýženého výsledku ve formě vnitřního naplnění a životního štěstí. Vždy jsem byla hodně zaměřená na výsledek a tak jsem očekávala, že dosahování výsledků je to, co mě ke štěstí dovede.

Od úspěšného zakončení studia, přes první práci, až po dosažení manažerské pozice v zahraniční korporátní firmě. Stal se ze mě odborník v mém oboru, ale pocit naplnění a štěstí se nedostavil, ba naopak. Dle hesla „Nemůžeš, tak přidej.“ jsem se úspěšně dopracovala až k vyhoření.

Díky koučování jsem ale pochopila, že cesta ke spokojenosti vede jinudy. Koučování mi ukázalo, že můžu převzít odpovědnost za svůj život. Nyní pomáhám druhým na jejich cestě za lepším a naplněným životem.

Své klienty vedu k jinému přístupu k času a výkonu. Pomáhám jim pochopit jejich MUSÍM, NESMÍM a MĚL(A) BYCH, které jim neumožňují vystoupit ze začarovaného kruhu tlaku a přetížení.

Propojení více stylů a technik a vlastní zkušenost s vedením lidí i vyhořením mi umožňuje být pro mé klienty nejen chápajícím, ale také zdravě pochybujícím parťákem na jejich cestě za lepším JÁ.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Rezervace schůzky bez členství

Objednat jedno sezení 60 min.

2000 Objednat sezení

Zkušenosti

  • ICF akreditovaný výcvik v akademii koučů CoachVille
  • Výcvik Opravdové koučování – techniky s terapeutickým přesahem pro práci s emocemi a podvědomím
  • Certifikace pro interpretaci psychodiagnostického testu WORKtest
  • Koučink 1+ let (270+ odkoučovaných hodin)
  • Mzdy a personalistika (zpracování mezd, personálně mzdová agenda, konzultační činnost v oblasti mezd a personalistiky) 14+ let
  • Manažerské zkušenosti a vedení týmu 5+ let
  • Energy Management
  • Psychohygiena
  • Syndrom vyhoření
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test