Hana Ryšavá

Jsem koučka a průvodkyně s přesahem do terapie. Mezi témata, se kterými pracuji nejčastěji, patří osobní krize, životní změna, vztahy, komunikace, život v souladu sám se sebou.

Dává mi velký smysl pomáhat ostatním odkrývat jejich potenciál a doprovázet je na cestě za vlastními sny, spokojeným a naplněným životem.

Něco o mně

Jsem koučka a průvodkyně životní změnou. Mezi témata, se kterými se na mě klienti obracejí nejčastěji, patří osobní krize, vztahy, komunikace, život v souladu sám se sebou.

To jsou zároveň témata, se kterými mám i velké osobní zkušenosti.

V minulosti jsem měla období, kdy jsem setrvávala v situacích nebo ve vztazích jen proto, že jsem měla pocit, že nemám jinou možnost. Zdálo se mi, že z nich nemohu odejít, a přesvědčovalo mě o tom i moje okolí.

Když se mi po vyhoření povedlo z tohoto bludného kruhu konečně vystoupit a byla jsem schopná podívat se na věci s větším odstupem, uvědomila jsem si, že jsem většinu dosavadního života strávila naplňováním očekávání a potřeb druhých.

Tato zkušenost mě hodně naučila. Pochopila jsem, jak nechci strávit zbytek svého života a naopak, do čeho chci investovat svůj čas a energii. Začala jsem objevovat svůj potenciál a dostala se ke koučování. To mi ukázalo, jak převzít zodpovědnost za svůj život a stát se jeho aktivním tvůrcem. A totéž teď předávám i svým klientům.

Při práci používám také techniky s terapeutickým přesahem, díky kterým dokážu velice účinně zpracovat strachy a podvědomé bloky, které klienta brzdí. Tyto vnitřní změny v kombinaci s koučinkem a mojí podporou pak umožňují jít opravdu do akce, jednat a dosahovat reálných změn, bez zbytečného tlaku a stresu.

Dává mi velký smysl pomáhat ostatním odkrývat jejich potenciál a provázet je na cestě za jejich vlastními sny, spokojeným a naplněným životem. Životem v souladu se sebou a podle svých představ.

Konzultace probíhají online.

Nabízím nezávaznou 30minutovou seznamovací schůzku pro nacítění, jestli nám spolupráce dává smysl a bude pro Vás opravdu přínosem.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat sezení 90 minut

2000 Objednat sezení

Objednat balíček 5 sezení

9000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

ICF akreditovaný koučovací výcvik (CoachVille Europe)

Opravdové koučování – koučovací výcvik zaměřený na techniky s terapeutickým přesahem pro práci s emocemi a podvědomím

Pedagogické vzdělání

Koučink 1+ let (200+ odkoučovaných hodin)

Osobní zkušenost s tématy: vyhoření, životní krize, manipulace, hranice ve vztazích, rodičovství, podnikání, péče o nemocnou osobu, smrt blízkého člověka, hledání smyslu života, život v souladu sám se sebou.

Při práci kouče využívám svoji vrozenou velkou empatii, intuici, analytické myšlení a cílevědomost. Pro mé klienty jsem podporou i výzvou. Ať se nacházíme v jakékoliv životní situaci, změna je možná. Je však třeba být ochotný pro ni něco udělat.