František Lomský

Jsem certifikovaný kouč s mezinárodní akreditací EMCC. Kromě toho jsem lektorem mindfulness, kterou sám praktikuji více než dvacet let. Rovněž ji používám při koučinku, protože klientům pomáhá zvědomit si své vlastní autentické touhy, záměry a potřeby, a také vnitřní bloky, které jim brání v jejich naplnění. Jejich odhalení a odstranění je nejrychlejší cestou k pozitivní změně a využití plného potenciálu koučovaného.

Něco o mně

Jsem certifikovaný kouč EMCC s mezinárodní akreditací EIA, která je garancí vysokého standardu poskytovaných služeb v koučinku a mentoringu. Od dob mých univerzitních studií jsem cítil potřebu naplno využít svůj potenciál, a přitom žít harmonicky a porozumět tajemství lidské mysli. To bylo jedním z důvodů, proč jsem před více než dvaceti lety začal praktikovat mindfulness a buddhistickou meditaci vhledu (tzv. vipassaná). V pražském „Centru Lotus“ vedu mnoho let pravidelná meditační setkání pro veřejnost a také jsem obsahovým spoluautorem meditační aplikace Calmio.

Mindfulness pri koučinku klientům pomáhá lépe vnímat sebe sama a nalézt svoje skutečné potřeby a hlubší motivace. Pokud odhalí ty, které jsou pro ně jedinečné a autentické, získají přístup k vlastnímu zdroji energie. Mindfulness a meditace mně v každodenním životě pomáhají vyrovnat se s náročnými stresovými situacemi, žít šťastné mezilidské vztahy, ujasnit si priority a jít za takovými cíly, které mně dávají hlubší smysl. Velkou oporou mně byly také při podnikání, kdy jsem deset let vedl vlastní firmu na výrobu bio veganských potravin zn. Iswari.

Používám řadu psychologických postupů, které se zaměřují na odstranění nevědomých mentálních bariér, jež lidem brání udělat další krok v jejich kariéře, učinit důležitá rozhodnutí, poradit si s obtížnou životní situací či transformovat staré a nefunkční vzorce jednání na nové, které jim pomohou vkročit do nové životní či pracovní etapy.

Koučovaní u mě oceňují schopnost vytvořit atmosféru důvěry, podpory a bezpečí, která jim umožní potkat své hlubší „já“ a najít odvahu k činům, na které by si bez doprovázející role kouče sami netroufli.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Rezervace schůzky bez členství

Objednat jedno sezení 60 min.

1500 Objednat sezení

Objednat balíček 3 sezení

4000 Objednat sezení

Objednat balíček 6 sezení

6000 Objednat sezení

Zkušenosti

Certifikovaný kouč s mezinárodní akreditací EMCC, jež garantuje vysoký standard práce kouče, vyžaduje neustálé zvyšování kvalifikace a dodržování etického kodexu. Jsem rovněž lektorem mindfulness, kterou sám praktikuji více než dvacet let.