Filip Žák

Věřím, že každý člověk je 100% originál, který si musí k úspěšnému a šťastnému životu najít svoji cestu. Jsem certifikovaný ICF a NLP kouč a pomocí vhodných technik pomáhat lidem objevit jejich silné stránky, zpracovávat strachy a s radostí se posouvat v životě dál.

Něco o mně

Sám jsem zažil spoustu pádů, nezdarů, neúspěchů, udělal spoustu hloupostí, dlouhou dobu jsem neměl dobré výsledky a většinu času jsem se cítil na nic. Své neúspěchy a špatné pocity jsem si kompenzoval na večírcích, kupováním značkového oblečení a životem na dluh. Nejzajímavější, nejméně příjemná, ale nejvíce probouzející zkušenost z této doby byla vazba.

Po této zkušenosti jsem si řekl, že musím ve svém životě mnoho změnit! Začal jsem se zajímat o osobní rozvoj. Chodil jsem na semináře, hltal knihy, koukal na videa a zkoumal příběhy úspěšných lidí. Začal jsem na sobě pracovat a hledat cesty ke spokojenosti v osobním a pracovním životě. Na těchto cestách sebepoznání a rozvoje jsem pochopil, že moje spokojenost a výsledky, ať už osobní nebo pracovní, jsou přímo úměrné tomu, jak znám sám sebe, jak mám nastavenou mysl a jaké mám aktivity.

V ten moment se zrodila myšlenka být koučem, inspirovat a provázet lidi na jejich cestě poznání, rozvoje a pomáhat jim posouvat se v životě dál.

S čím konkrétně mohu pomoci tobě?

Najít životní směr

Nastavit si cíle

Urovnat vztahy

Zbavit se negativních návyků

Dosáhnout úspěchu ve tvém oboru

Zbavit se strachů

Najít cestu k sebelásce a sebedůvěře

Vytvořit zdroje energie a motivace

Nastartuj svou životní změnu, já tě na ní povedu!

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Rezervace schůzky bez členství

Objednat jedno sezení

1221 Objednat sezení

Zkušenosti

Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test