Project Description

Eva Weberová

Jsem certifikovanou koučkou Mezinárodní federací koučů. Napomáhám ambiciózním manažerům a lídrům, aby byli úspěšní (nejen) v práci. Jsem jim partnerem pro skutečný leadership.

Něco o mně

14 let jsem vedla vedla logistické mezinárodní projekty a týmy pro nadnárodní společnosti. Svojí prací jsem doslova žila. Kolegové, šéfové a zákazníci byli nanejvýš spokojení. Přesto jsem se rozhodla, že vybudováním Evropského distribučního centra svoje působení v logistice opustím.

Protože jsem za tu řadu let poznala, jaký obrovský rozdíl na úspěchu, výsledcích a vlastní spokojenosti udává způsob, kterým manažeři a lídři své týmy a projekty vedou. Jak velký vliv na úspěch a výsledky má chování, jednání a myšlení manažera a lídra. A v neposlední řadě, jakou neskutečnou výhodu mají ti manažeři a lídři, kteří si svoje záměry mají s kým promyslet, prodiskutovat, efektivně naplánovat a naučit se, co oni osobně potřebují. Díky tomu se úspěšně posouvají ve své kariéře i osobním životě. Stávají se z nich úspěšní a spokojení lídři s velkým přínosem pro společnost.

A právě proto, že jsem vedla svoje týmy vždy tak, že lidi byli pro mě hlavní prioritou, dělala jsem maximum pro to, abychom odváděli vždy nejlepší výsledky a nespočetněkrát jsem si potvrdila, že lidskost je pravá ruka profesionality, byl už jen velmi přirozený krok k tomu stát se profesionálním koučem.

Jsem certifikovanou koučkou Mezinárodní federací koučů. Napomáhám ambiciózním manažerům a lídrům, aby byli úspěšní (nejen) v práci. Jsem jim partnerem pro skutečný leadership.

Každý měsíc publikuji na svém blogu nové články pro ambiciózní manažery, kteří chtějí být úspěšní a spokojení. Pořádám pravidelně skupinové online webináře, Program pro skutečné lídry, a také spolupracuji s lidmi ve vedoucích pozicích individuálně.

Záleží čistě na vás, co si zvolíte.

Přeji vám, ať se daří!

Není čas ztrácet čas. U manažerů toto platí dvojnásob. Proto se neváhejte na mě obrátit. Jsem tu pro vás.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti a oblasti

  • Koučování 2+ let
  • Manažerské zkušenosti a vedení týmu 13+ let
  • Leadership a soukromý život 10+
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test