Project Description

Eliška Tuháčková

Baví mě pracovat s lidmi, naslouchat jejich příběhům a problémům. Ráda pomáhám lidem vidět problémy z různých úhlu a najít efektivní, reálné řešení na míru. Jsem připravená být tu pro Vás jako podpora při provádění nelehkých životních změn a rozhodnutí na cestě ke spokojenému životu.

Něco o mně

„Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.”  Seneca

Většina z nás má své sny. Někdo více a někdo méně odvážné. Někdo chce změnit celý svět a někdo zase jen svůj vlastní život.
Všechny sny jsou správné a jen my sami se můžeme rozhodnout, jestli je opravdu krůček po krůčku začneme realizovat hned nebo je necháme čekat na někdy až … (doplňte si sami) – což vlastně ani nikdy nemusí nastat.

„Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu.”  Mahátma Gándhí

Já jsem ve svém životě udělala už hodně kroků, ze kterých jsem měla strach. Vždycky ale stály za to. Čím šílenější kroky to byly, tím dále mě posunuly. Občas jsem sice musela uznat, že to nebylo úplně ideální rozhodnutí – poučila jsem se, že tudy moje cesta nevede a změnila jsem směr :)
Vím, že to není lehké, a proto chci pomoci každému, kdo ještě váhá, bojí se udělat první kroky mimo svůj komfort a plně důvěřovat svým schopnostem.

Kdo jsem?

Jsem vystudovaná hoteliérka, inženýrka ekonomie, certifikovaná koučka, vášnivá turistka, kuchařka, lektorka tance a jógy, milovnice kakaa, instruktorka horolezectví, příležitostná fotografka a věčný student života.

Ráda si povídám s lidmi, poslouchám jejich příběhy a zajímám se o jejich životní zkušenosti, pocity, emoce a způsob, jakým vnímají svět a jak o něm přemýšlí.

Mám za sebou mnoho měsíců práce sama na sobě, spoustu „AHA“ momentů (náhlé pochopení příčin a souvislostí zdánlivě nesouvisejících událostí a jejich vliv na můj život) a ještě mnoho dalších mě v životě čeká.

Během absolvování několika Svatojakubských poutí (celkem více než 2 000 km sama, pěšky s batohem) a roku sólo cestování v Indii, Thajsku, Kambodži a Nepálu jsem se setkala se širokou škálou životních příběhů lidí různých národností. Považuji za nesmírně inspirující být posluchačem, zvídavým tazatelem a nahlížet za oponu našich činností, myšlenek, chápání světa a našich vědomých i nevědomých vzorců chování.

Díky všemu, co jsem zažila, si uvědomuji, že osobní rozvoj a spokojený život je celoživotní práce, permanentní vzdělávání a objevování nových možností. Proto jsem se rozhodla pomáhat na této cestě i dalším lidem, kteří mají zájem vzít svůj život do vlastních rukou.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

Moje zkušenosti

  • 1+ let koučovací praxe (rekvalifikační kurz transformačního koučinku)
  • několik 10 denních meditačních pobytových kurzů v Indii a v Kambodži, 2x v ČR
  • 10+ let taneční a jógové praxe, Yoga teacher training course v Indické Dharamsale
  • 2+ let praxe z manažerských pozic
  • 4x Svatojakubská pouť – celkem více než 2tis. km, sama po svých :)
  • rok sólo cestovánípo Indii, Nepálu, Thajsku, Kambodži a Myanmaru
  • několik seberozvojových a terapeutických kurzů, přechod po žhavých uhlících
  • práce s kakaem, jako medicinální rostlinou a vedení kakaových rituálů
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test