Project Description

Daniel Kadlec

Věřím, že každý člověk může měnit svůj život k lepšímu. Koučinkem lidem pomáhám nalézt efektivní řešení jejich životní situace a konktrétními kroky ho zrealizovat. S respektem a přátelsky se vždy orientuji na jedinečnost klienta a společně hledáme řešení, které přesně zapadne do jeho potřeb.

Něco o mně

Jmenuji se Daniel, je mi 36 let a jsem profesionální kouč. Pomáhám lidem probudit v sobě vnitřní potenciál, a tak žít šťastný a naplněný život. Nebylo tomu tak ale vždy…

Před lety jsem žil běžný život tak, jak je to v naší společnosti zvykem. Vystudovat, najít si zaměstnání, osamostatnit se a sehnat si byt. Měl jsem celkem poklidný život a dobrou práci strojního inženýra.

Postupně jsem si ale uvědomil, že mě práce nenaplňuje tak, jak bych si představoval, a že mi v životě ještě něco chybí. A tak jsem začal hledat cesty, jak se posunout dál. Prošel jsem během 5 let různými kurzy osobního rozvoje, které mě velmi výrazně posunuly. Absolvoval jsem mimo jiné i profesionální výcvik kraniosakrální biodynamiky (terapie), které se také věnuji. Díky tomu mi došlo, že mě nejvíce baví a naplňuje práce s lidmi.

Na mé cestě mě velmi výrazně podpořil právě koučink. Pomohl mi lépe porozumět mému myšlení a chování a díky tomu jsem mohl mnohé věci v životě změnit. Líbí se mi, jak tento přístup plně respektuje, podporuje a dále rozvíjí jedinečnost a individualitu každého člověka.

Věděl jsem, že koučování se chci také naučit a přihlásil jsem se na výcvik profesionálního koučinku.

Fascinuje mě, jak velký a pozitivní vliv tyto metody mají. Jak pomáhají měnit život lidí k lepšímu. Začal jsem pomáhat lidem ve svém okolí a také klientům. Tato práce mě dnes velmi baví, naplňuje a snažím se lidem vždy předat maximum.

Věřím, že každý člověk může měnit svůj život k lepšímu.

Absolvoval jsem výcvik tzv. Brain-Based Coachingu, na škole Neuroleadership. Jedná se o koučovací přístup založený především na moderní neurovědě, tedy poznatcích o fungování lidského mozku. Zároveň je prověřený mnohaletými zkušenostmi světových master koučů a splňuje požadavky a kompetence Mezinárodní federace koučů (ICF). Je velmi efektivní a vede k jasným výsledkům.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

  • Koučování 2 roky
  • Práce s lidmi 5,5 roku
  • Osobní růst, sebepoznání, autenticita
  • Vztahy a komunikace
  • Životní rovnováha
  • Životní změny
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test