Project Description

Bára Hrdinová

Tápeš, děláš kotrmelce, nebo stojíš na místě a nevíš kudy dál. Tušíš, že by tvůj život šel líp, kdybys věděl/a kudy, nebo měl/a odvahu, energii. Máš chuť, ale potřebuješ se v tom vyznat, vytřídit, vyjít na cestu, podržet, všimnout si, zasmát se, odpočinout si, oslavovat. 

Něco o mně

Přeji mír v duši a dobrý den všem a myslím to vážně. Takhle já to mám, ale nebylo to vždycky tak. Kdysi jsem se setkala se slovem autenticita. Protože jsem v té době měla velké osobní trápení, moc mi ta autenticita, to „být v pohodě s tím kdo a kde jsem“ nešla. Konflikty a nepohoda byla mi denním chlebem. Co mi pomohlo? Moc se v tom nehnípat a otevřeně vytahovat na světlo nefunkčnosti, ty pojmenovat a zkusit si to nastavit jinak. Zlom nastal v roce 2012. V té době jsem už několik let masírovala ve volném čase lidi a vedla firmu na vzduchotechniku. A také se potkala na festivalu vzdělávání s koučinkem. „Ale tohle já přeci dělám s lidmi okolo sebe i se sebou?!“ Zajásala jsem, ale dostala doporučení, ať si to svoje koučování zatím trénuji v práci na kolezích. No jejda. Pochopitelně to moc nefungovalo, ale udalo mi to směr. Svůj, dříve na masáže a osobní pohodu zaměřený, projekt Nemysli jsem začala plnit kurzy, praxí, nadšením, supervizemi, výcviky koučování a mediace.

Komu pomohu?

Tápeš, děláš kotrmelce, nebo stojíš na místě a nevíš kudy dál. Tušíš, že by tvůj život šel líp, kdybys věděl/a kudy, nebo měl/a odvahu, energii. Máš chuť, ale potřebuješ se v tom vyznat, vytřídit, vyjít na cestu, podržet, všimnout si, zasmát se, odpočinout si, oslavovat. 

Jak pracuji?

Otřepaná metafora kouče jako horského průvodce pořád platí. Já držím dohled nad prostorem, bezpečím, ty určuješ směr, tempo i délku pochodu, výsledek. Mimo jiné s lidmi chodím do parků, lesů, hor, abychom se provětrali, získali nové pohledy na situaci. On-line setkávání jsou zase mimořádná pro výjimečný pocit soukromí. 

Výsledky?

Ideální je, když klient nachází svá řešení sám, říká “ aha, to je zajímavé, to mne dřív nenapadlo“. Jako kouč podporuji tento tvůrčí proces sebeobjevování sebe a svých zdrojů a postupů. To je čistá radost i koučink a také výsledek koučování. Nic víc, nic míň, Výsledky máte vy, pokud je nemáte, nemám je ani já.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test