Project Description

Anna Urešová

Jsem mladá koučka a psycholožka, kterou baví poznávat nové lidi a jejich příběhy. Ráda Vás budu provázet na cestě za sny a cíli. Budu s Vámi odhalovat Vaše možnosti a způsoby, jak co nejlépe rozvíjet vlastní potenciál.

Něco o mně

Vystudovala jsem magisterský obor Psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala jsem akreditované kurzy, jako je Celostní koučování, Komplexní krizová intervence, dále pak kurz v internetovém poradenství a několik dalších. To vše mi ukázalo, jak se dá s klienty pracovat a jaký způsob je v danou chvíli nejpřínosnější.

Mezi mé silné stránky patří schopnost empaticky naslouchat, lidsky reflekovat a v pravé chvíli jemným způsobem motivovat. Věřím, že v každém z nás je něco, díky čemu můžeme v životě uspět. Mojí rolí je pomoci Vám tyto zdroje objevit a najít společně cestu, jak je krok po kroku efektivně využít.

Jsem poměrně energický, pozitivní a zvídavý typ. Ráda tancuji, čtu odborné i neodborné publikace a trávím čas se svojí rodinou. Do budoucna se plánuji věnovat dalšímu (doktorskému) studiu, ale i praktickým věcem, jako je právě koučink či psychoterapie, protože práce s lidmi je pro mě tou nejsmysluplnější věcí.

Klientům a klientkám nabízím individuální koučink v nejrůznějších oblastech práce i soukromého života.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

  • Koučování od roku 2020
  • Lektorská činnost a vzdělávání 2+ roky
  • První kontakt na telefonní lince odborné pomoci 2+ roky
  • Několik seberozvojových a odborných kurzů
  • Osobní růst a sebepoznání
  • Vztahy a komunikace
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test