Aneta Daehne

Naše myšlenky tvoří naši realitu a jsou tím nejúčinnějším nástrojem, jaký máme. Naučte se s nimi pracovat, naplňujte svůj potenciál a vytvářejte si život, po jakém jste vždy toužili.

Mezi nejčastější témata, se kterými pracuji, je osobní rozvoj, životní změna, komunikace a vztahy. Kvalita našich vztahů určuje kvalitu našeho života. Proto budujte vztahy tak, ať máte plnohodnotný život.. a začněte vztahem sám k sobě.

Vše v našich životech je odrazem rozhodnutí, která jsme učinili. Pokud toužíme po jiných výsledcích, je potřeba začít dělat jiná rozhodnutí. Volba je pouze na Vás, stejně tak činy, které musíte udělat pro Vás nový život. Nikdo to za Vás neudělá. Jako Váš kouč Vám však poskytnu potřebné prostředky a provedu Vás cestou k šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Něco o mně

Jsem Aneta, kouč osobního rozvoje a zdravého životního stylu. Moje pracovní cesta však započala někde úplně jinde, a to v korporátním prostředí beauty světa, které mi ukázalo, jak může být krásné, ale zároveň náročné. Za všechny zkušenosti a pracovní i osobní lekce, které jsem během těchto let získala, jsem nesmírně vděčná. Každá jedna z nich mě formovala a posouvala dál. Uvědomila jsem si také (mimo jiné) dvě důležité věci. Zaprvé, že nedokážeme ovlivnit vše, co se nám v životě přihodí. V naší plné moci je ale rozhodnutí, jak na každou situaci zareagujeme. A že kvalitu našeho života určují vztahy, které v životě máme, proto je potřeba o ně pečovat. A úplně nejdůležitější je vztah, který máme sami k sobě.

Zájem a nadšení pro osobní růst a rozvoj mě doprovází již více jak deset let, a v podstatě vždy pramenil z vlastních zkušeností, problémů a potřeb, kterým jsem v průběhu let čelila. Ať už to byl boj s nadváhou, hledání sebe sama ve společnosti, vztahové výzvy a bolestné rozchody, nepříjemná setkání a události, stres z nových pracovních rolí a pracovních prostředí… a z toho všeho pramenící nízké sebevědomí, následováno potřebou všem se zavděčit ve snaze „napravit“ svou hodnotu a sebevnímání.

Na své nesnáze jsem našla recepty, které mi pomohly v mé transformaci. A společně s dalším vzděláním a seberozvojem nyní mohu naplňovat svůj cíl a pomáhat lidem jako koučka, lektorka a mentorka na cestě k šťastnějšímu a kvalitnějšímu životu.

Můj koučink je především vždy o Vás. Je založen na dialogu a naší vzájemné spolupráci dosáhnout Vašeho cíle. Při tom je pro mě prioritní důvěra a respekt, pozitivní a lidský přístup. Pro celý proces je důležitá jeho struktura i náročnost, ale také velká dávka empatie a špetka humoru.

S klienty spolupracuji v různých oblastech dle jejich individuálních potřeb a cílů. Před každou spoluprací je pro mě velmi důležité poznat nejen Vaše cíle a aktuální stav, ale také historii, která tomu předcházela.

Mezi častá témata patří:

 • Osobní rozvoj
 • Životní vztahy a vztah sám k sobě
 • Vypořádání se s rozchodem
 • Zdravý životní styl – péče o tělo, mysl i duši
 • Nadmíra stresu v životě, v práci, …
 • Změna v životě
 • A další …

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Objednávka služeb kouče

Objednat balíček 6 sezení

7500 Objednat sezení

Objednat celkový health coaching – 6 týdnů

8900 Objednat sezení

Objednat celkový health coaching – 12 týdnů

14900 Objednat sezení

Objednat jedno sezení 60 min.

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

 • Certifikát Mindset Coaching u společnosti Mindset Academy s.r.o.
 • 1 rok praxe v koučinku a mentoringu
 • Praxe v komerčním a korporátním prostředí
 • Zkušenosti v roli lektora a mentora
 • Neustálý seberozvoj a zájem o oblast osobního rozvoje, vztahů, zdraví, výživy, neurovědy, sociologie, psychologie a psychosomatiky

Zjistěte co vás brzdí

Tento test, také by se dalo říci „kvíz vlastního života“, vám pomůže poodhalit oblasti, které nežijete úplně podle svého. Nečekejte, že ve výsledcích dostanete přesný návod, jak z toho ven.

Nejsilnějším momentem tohoto testu je jeho vyplňování. Dovolte si věnovat sami sobě 10 minut. Zamyslete se nad každým řádkem a body si přidělujte s maximální sebeupřímností.

Jde o to si začít vědomě přiznávat, kde vám to skřípe. Přestat si nalhávat. Přijmout fakt, že to nemám ideální. Jestli s tím budete chtít něco dělat, je na vás…