Andrea Dudaško

Jednoduše mějte výkon, který baví. Koučováním pomáhám klientům najít sílu a moudrost a vybalancovat život tak, aby jim po dosažení úžasných výsledků zbyl i čas a síla se z výsledků radovat. Co mne nejvíc baví je, pomáhat klientům objevovat, co všechno můžou dokázat.

Něco o mně

Vystudovala jsem dvě vysoké školy a získala doktorát z aplikované fyziky. Pracovala na Akademii věd ČR na mnoha zajímavých grantových projektech s mezinárodní účastí. Založila jsem vlastní předmět na Katedře inženýrství pevných látek na FJFI. Později jsem pracovala jako data analytik ve finančním průmyslu a tam se vypracovala na manažerské pozice ve dvou zahraničních nadnárodních společnostech. A právě tady mi začalo být jasné, že největším limitem jsou lidé sami sobě. Strach z rozhodování, vnitřní nejistota a tlak v práci přiváděly mé kolegy k vyhoření nebo dlouhodobé letargii. Úspěšné týmy jsem si dokázala představit jinak.

Když jsem se poprvé setkala s koučinkem, byla jsem překvapená, jak efektivní koučink může být a jak snadno se dá změnit postoj k věcem. Absolvovala jsem certifikované kurzy systemického koučování a brain based koučinku a setkala se s NLP, které mne úplně pohltilo. Náš mozek se dá přeprogramovat, můžeme řídit myšlenky a emoce a naprogramovat si úspěch – to byla nejlepší zpráva za dlouhou dobu. Později jsem prošla kompletní certifikací NLP (NLP Practitioner, NLP Master Practitioner, NLP Trainer, NLP Coach).

Vytvořila jsem unikátní koučovací přístup založený na metodách NLP, neurovědy a poznatcích o růstovém a fixním myšlenkovém nastavení, který pomáhá mě, mé rodině, mým přátelům i mým klientům k sebepoznání, lépe se učit, zvyšovat kvalitu myšlení, zbavovat se strachů a zlepšit vztahy i jejich život.

Moje osobní motto:

Don’t wait for things to happen.

Make them happen.

Pomáhám lidem měnit myšlení a vnímání tak, aby se naučili:

 • rozumět sami sobě
 • umět přečíst druhého člověka
 • vidět problémy a lidi z různých perspektiv
 • hledat řešení jiným způsobem než doposud
 • lépe se učit nebo zpracovávat informace

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Objednávka služeb kouče

Objednat jedno sezení pro studenty 60 min.

Potřebujete skutečně pomoct, ale v dnešní tíživé době nemáte dost volných prostředků? Povězte mi svůj příběh a cenu doladíme.

800 Objednat sezení

Objednat jedno sezení 90 min.

2800 Objednat sezení

Objednat balíček 12 sezení

27000 Objednat sezení

Kouč se s vámi po rezervaci spojí a konkrétní termín a čas si už odladíte dle vašich společných možností.  

Zkušenosti

Zkušenosti:

 • 6+ let koučink, mentoring (BrainBased koučink, NLP koučink)
 • Umím učit a vím, co dospělí i děti potřebují k tomu, aby se dobře naučili
 • 7+ let manažerských zkušeností v nadnárodní firmě
 • 4 roky výzkum, vývoj
 • 5+ let rodičovských zkušeností :)
 • Jóga, meditace a mindfulness
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test