Project Description

Alena Dokulilová

Jsem transformační koučka a psychoterapeutka. Podporuji klienty, aby žili život v souladu se svými hodnotami. Jdu s vámi v koučování a terapii po společné cestě a ptám se, co vás na té cestě drží a jaké je vaše proč, o kterém jste dosud neměli ani tušení.

Něco o mně

Věřím tomu, že je důležité znát svou vlastní hodnotu a uvědomění, co znamená být člověkem, abychom mohli prosperovat v osobním životě, ale i v tom profesním a v podnikání. To jsou stěžejní pilíře mé práce, na kterých stavím své koučování a terapii.

Miluju mindfulness, které pravidelně praktikuji a to mi pomáhá mi být v přítomném okamžiku. Tyto přístupy přináším i mým klientům.

Ráda se směju nahlas, mám ráda nedokonalost, podporuji dobré skutky, rozmanitost a propojování lidí.

Prošla jsem koučovacími a facilitačními výcviky s tuzemskými  i zahraničními lektory,  dlouhodobým  psychoterapeutickým a supervizním výcvikem. V mé práci má pevné místo systemika a koučování zaměřené na řešení – Solution focused. Mým přesahem v koučování jsou  techniky neurolingvistického programování, které klientům přináší rychlé výsledky.

I vy můžete objevit a žít život, který milujete. Ráda vás podpořím na vaší cestě, k vysněnému životu koučováním. Ráda se s vámi uvidím.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

  • Koučování 10 let (zdravé sebevědomí, umění říkat Ne, vystoupení z toxických vztahů, profesní témata, vedení týmů)
  • psychoterapie Solution focus (hledání smyslu života, zdravá sebedůvěra, zvědomování emocí…) +10
  • týmový koučink (podpora jednotlivců i týmů v komunikaci, objevování zdrojů a talentů)
  • mediace (řešení konfliktů v rodině i na pracovišti)
Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test