Project Description

Adam Martiník

Podporuji inspirativní lidi k dosažení jejich velkého záměru.

Něco o mně

Většina lidí mě zná díky mé práci ve světě IT.  Vytvořil jsem funkční systém v mezinárodní firmě, ve které vládl chaos. Jako vedoucí teamu jsem uznávaný předáváním díky zodpovědnosti vůči jednotlivcům a ochotou zjišťovat, jak mohu podpořit každého člena týmu. Mám nadání přeložit, co management požaduje do slov, kterým vývojáři rozumí a naopak.

Co už jen někteří lidé ví, že jsem dosáhl úspěchu vlastně ve všem, co jsem si zamanul. Úspěchu, který byl hnán vnitřním pocitem “nejsem dost dobrý”. Chtěl jsem někomu dokázat, že už dost dobrý jsem. Byl jsem mistr republiky v basketbale, hrál jsem na bicí v mnoha skvělých kapelách, pracoval jsem pro softwarové firmy po celém světě a stále to nebylo DOST. Nevěděl jsem však, že tuhle hru nemůžu vyhrát, dokud nebudu dost dobrý sám pro sebe.

Jako muž i jako informatik jsem se naučil, jak efektivně používat mozek a zároveň potlačovat emoce. Dlouhou dobu mi to bylo k užitku. Vydržel jsem mnoho velmi vypjatých situací, které ovlivnily tisíce uživatelů firem, pro které jsem pracoval. Kolegové, kteří se sami potýkali s velkým stresem, si ke mně chodili pro uklidnění. Toto neemoční nastavení mělo i svou daň. Nevěděl jsem, co chci, co potřebuji a co cítím. A pak jednou, když jsem byl vnitřně připraven, stačila jediná položená věta: “Přijal si své emoce”?

Zde jsou tři věci, pro které jsem v práci známý:

  • Lidé na prvním místě – záleží mi na tom, aby lidé v mém okolí dosáhli toho, čeho se bojí. Kryju záda všem, kteří jsou v mém týmu a pomáhám jim vždy, když potřebují pomoci.
  • Rozšiřuji uvědomění – už odmala rád pokládám otázky, které nutí člověka podívat se na svůj svět jinak. Baví mě vyzývat stereotypy a známá řešení.
  • Podpora – Většina lidí si myslí, že je motivuje používání zajímavé a nejnovější technologie. Pro mě je nejsilnější motivace, když hluboce cítím, že podporuji druhé.

Pracuji a rád podporuji člověka, který:

  • je odhodlán dělat v životě změny
  • chce být užitečný pro své okolí
  • touží dosahovat velkých věcí
  • chce mít radost z toho, co dělá
  • je inspirací pro své okolí a i přesto se domnívá, že není dost dobrý
  • chce být viděn, ale přesto se drží zpět

První setkání-ochutnávka je zdarma. Při něm se poznáme, probereme očekávání, zjistíme jestli si sedneme a rovnou si vyzkoušíme jaké to je. Společně zjistíme, jestli to má pro nás oba smysl.

Naprostá diskrétnost je zaručena etickým kodexem, k jehož dodržování jsem se zavázal ICF.

Kontakty a rezervace

Zatím nemáte naše členství pro rezervaci schůzky s koučem. Kontaktní údaje a možnost rezervace jsou dostupné pouze členům. Pokud jste si členství už koupili, objednávka pravděpodobně čeká na vyřízení nebo uhrazení. Až po té získáte možnost rezervovat si kouče.

Chcete zjistit, jestli vám tento kouč sedne?

Vyzkoušejte si online až 5 koučů za 500 Kč

Nabízíme bezpečný prostor, kde si můžete vyzkoušet 5 profesionálních koučů, každého na 30 minut. Vyzkoušení koučů je naprosto nezávazné a na konci se rozhodnote, co dál.

CHCI TO ZKUSIT

Zkušenosti

Zkušenosti

Přečíst si příspěvky kouče na blogu
ZPĚT NA PŘEHLED KOUČŮ

Nejste si jisti, co s koučem řešit? Zjistěte co vás brzdí

Udělejte si test a zjistěte co vás brzdí. Pak už si jen stačí vybrat svého kouče a posunout se.

Chci si udělat test