Pokud právě řešíte osobní nebo pracovní vztahy, pravděpodobně vás čekají životní změny, křižovatky a nové cíle. 

Vyhledat v takové chvíli profesionální podporu vyžaduje odvahu a odhodlání.  Odměnou vám může být způsob zamyšlení nad vaším životem, který vám opravdu k něčemu bude.

My KOUČI NA DRÁTĚ pro vás vytváříme a držíme bezpečný a ohraničený prostor, který minimalizuje strachy z něčeho nového a podporuje vás v hlubším a širším porozumění vaší současné životní situaci, kterou potřebujete vyřešit.

V tuto chvíli si můžete na našich stránkách vybrat z 24 koučů a kouček s všestranným zaměřením v oblastech osobních i pracovních vztahů.

To, v čem jsme si my kouči naopak podobní, je naše odhodlání zjednodušit vám tento nový začátek.

Počátečním způsobem naší podpory je právě rozdělení procesu výběru kouče do dvou kroků a zaměření se na podporu v každém z nich.

  1. krok – Odhodlání vyhledat kouče – Je to křehká chvíle plná odvahy, v níž se rozhodnete vykročit do neznáma. Už jen to, že jste ochotni udělat tento krok, je úžasný výsledek, který si hned v tuto chvíli i v průběhu celého vybíracího  procesu zaslouží opakované uznání a ocenění.
  2. krok – Výběr kouče, který vám sedne – Odborně i lidsky. S tímto krokem mohou přicházet různé otázky: „A jak si ho mám vybrat?, Potřebuji teď spíše muže, nebo ženu?, Co mě při prvním takovém setkání čeká?, a další.

Projekt KOUČ NA DRÁTĚ i v tomto ohledu vytváří zcela jedinečné podmínky, díky kterým si můžete opakovaně promluvit o své životní situaci, získat odpovědi a potřebné informace k vytvoření vlastní jistoty ohledně vašeho závěrečného výběru.

Při tomto zcela nezávazném rozhodování můžete postupně vyzkoušet až 5 koučů v rámci jednoho členství, jehož cena je 500 Kč.

Vyzkoušet si koučink nebylo nikdy v novodobé historii snadnější.  I když si u nás nikoho nevyberete, i tak vám rádi poradíme.

Děkujeme.

Vít Hruška

KOUČ NA DRÁTĚ