Tvoříme pohled na koučink, protože funguje. Kouč, který neradí, vám ale musí sednout.

Spokojený život a jasná osobní vize s koučem, který vám sedne

Koučink je prokazatelně efektivní metoda. Tečka! Špatná zkušenost může vzniknout pouze tím, že se nepotkáte s “TÍM VAŠÍM” koučem. Vyzkoušejte si 5 koučů a pak se rozhodněte sami.

Kouč dokáže prokazatelně pomoci s celou řadou životních situací

 • Snažím se dělat, co jsem si předsevzal(a), ale nefunguje to…

 • Jsem bez energie, nic moc mě nebaví…

 • Cítím, že potřebuji změnu, ale nevím, jak začít…

 • Už vím, jak začít, ale pochybuji o svých krocích…

 • Vadí mi, jak se ke mně někteří lidé chovají…

 • Moje příjmy nejsou podle mých představ…

 • Něco chci a nemůžu se rozhodnout, co to přesně je…

 • Práce z domova mi nejde tak dobře…

 • Mám pocit, že nic nestíhám, i když si vše naplánuji…
 • Stále se mi dějí ty samé věci a nevím, co mám dělat jinak…

 • Nemám radost ze života a nevěřím tomu, že se změní…

 • Chybí mi motivace a přijdu si zaseknutý…

Co říkají lidé, kteří si už kouče vybrali?

Chtěla bych poděkovat panu kouči Martinovi Kuntovi za jeho lidský přístup. Pomohl mi v této nelehké koronavirové době se lépe zorientovat v hodnotovém žebříčku a najít záchytný bod. Zároveň mi pomohl nastartovat změny v mém osobnostním růstu. Ještě jednou Vám ze srdce děkuji!

Václava Marcineková

V únoru jsem nastoupil na vysokou manažerskou pozici a byla to opravdová výzva. Úplně nové prostředí – akademický svět a velká odpovědnost. Kouč mi dokázal geniálním způsobem sestavit program přímo na míru, čímž jednoznačně vyvrátil moje obavy, jestli je koučink skutečně to, co v tuto chvíli potřebuji.

Jaroslav Buchta

Potřebovala jsem se vzpamatovat po rozchodu a začít žít. Díky koučinku jsem si uvědomila, že oběť ze sebe dělám jen já sama, a že můj život můžu opět vzít do svých rukou. Zabývali jsme se osobní i pracovní oblastí a položili jsme základ toho, kam chci směřovat. Koučink doporučuji všem.

Lenka Corlannová

Koučové připraveni vám pomoci

Zuzana Kaňková

Jsem optimistický Střelec, zvědavá a zvídavá koučka, která prošla spoustou krizových období a z každé vyšla silnější a spokojenější. Krizová období v životě považuji za velký dar, protože v sobě nesou obrovský potenciál pro náš růst. A osobně mě fascinuje proměna, ke které během koučinku u klientů dochází. Přicházejí vydeptaní a odcházejí rozzáření, plní energie a chuti do nového života.:-)

Greta Božkova

Koučink Vám může pomoci, když chcete změnu, nebo jste připraveni nějakou oblast svého života vylepšit a udělat krok k životu, který Vás bude více bavit. Ne jen, že zvládnete požadovanou změnu lépe definovat a najít k ní cestu, ale v průbehu toho možná najdete i cestu zpátky k sobě. Ráda Vás podpořím, abyste zpomalili, zlepšili si vztah sami se sebou a objevili, že máte v sobě vše, co potřebujete.

Martin Kunt

Jsem kouč, mentor, lektor a mé základní životní hodnoty jsou Svoboda, Upřímnost, Otevřenost, Láska, Odvaha, Rozvoj, a Radost. Věřím, že svůj život si každý tvoří sám. Vztahy a komunikace jsou mojí radostí, profesí a životní misí...

Sebepoznávací program "Dobře JÁ!" na 30 dní, díky kterému si to řeknete také.

Dobře JÁ!

Sebepoznávací program na 30 dní, díky kterému si to řeknete také.

Uvidíte se jinak. Pochopíte, proč vás určité situace nebo lidé vytáčí.
Naučíte se rozlišovat mezi „musím
“, „měla/měl bych“ a „takhle to chci“.
Plně si uvědomíte, co opravdu ve svém životě chcete.

Neslibujeme Vám, že budete hned žít podle svého.

Slibujeme vám, že získáte návody, postupy, techniky a podporu
pro změnu.
Jít do akce už je na vás…

Nevíte, co vás brzdí?

Udělejte si test, díky kterému si své “brzdy” uvědomíte. Pak už jen stačí šlápnout na “plyn” a vydat se na cestu za šťastnějším životem.

Žijeme koučinkem a také o něm píšeme

Životní potřeby Evy, pohodové kolegyně, která není ve své kůži

Každý z nás má stejné základní životní potřeby. Tak jako Eva, naše pohodová kolegyně... Naše Eva se tento týden chová otřesně. zapomněla poslat objednávku urazila zákazníka pohádala se v týmu pokazila podklady k fakturaci nedodala výkazy... Eva, jindy senzační kolegyně byla minulý týden na pohovoru s naším CEO. čeká na jeho rozhodnutí neví, jaké bude

Motivace a sabotéři

Krátce k základním podobám MOTIVACE Může být pozitivní (když chcete něco dokázat) i negativní (když se potřebujete zachránit), je vnější (třeba peníze nebo uznání) a vnitřní (např. zvídavost, seberealizace, naplnění, radost, altruismus). Považujme ji za jedno ze základních nářadí k řemeslu NAPLNĚNÝ ŽIVOT. Vnější motivace je něco jako nářadí, které si půjčujete… Nikdy si nemůžete být

5 tajných tipů na získávání energie v praxi

Dobít si energii se někdy zdá prakticky nemožné. Opak pravdou, a proto se s vámi podělím o 5 tajných tipů na získání energie v praxi... Dcera je (zase) nemocná No, skvělý. V sobotu přijela ze své první přespávací skautské výpravy nejen spokojená a unavená, ale taky s velkou rýmou a kašlem. V pondělí bylo naštěstí

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se členství, možné spolupráce nebo fungování platformy KOUČ NA DRÁTĚ, neváhejte nás kontaktovat.

email: info@koucnadrate.cz
telefon: +420 736 480 307

Název